Öne Çıkanlar 3.Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Tamamlandı  28 mayıs  yurtbaşı COVID-19 Teşhisine Yardımcı Olacak Yapay Zeka Sistemi Geliştirildi Kuran Kurslarına Kayıtlar Başlıyor

Bu haber kez okundu.

Yılmaz: Sorunlarını Çözüme Kavuşturmak İçin Yola Çıktık

Yeni Mahalle’nin muhtar adayı olduğunu açıklayan Ayhan Yılmaz, sorunlarını çözüme kavuşturmak için yola çıktığını belirtti.

2024 yerel seçimlerinde Yeni Mahalle’nin muhtarlığına talip olduğunu paylaşan aday Yılmaz’ı destekçileri de yalnız bırakmadı.

Yılmaz, Yeni Mahalle’nin sahipsizliğini bitirmek için aday olduğunu söyleyerek, seçilmesi halinde mahallenin sorunlarını çözüme kavuşturacağını söyleyerek, “Bugün burada muhtarlık adaylığımızı ilan etmek için toplanmış bulunmaktayız. Mahallemizin sahipsizliğini bitirebilmek, mahalle sakinlerimizin sorunlarını çözüme kavuşturmak için muhtar adayı olmaya karar verdim. Her zaman yanınızda, içinizden bir evladınız bir kardeşiniz olarak bütün sorunlarını bilerek ve bunları çözüme kavuşturmak için bu yola çıktım. Allah’ın izni sizlerin oylarıyla seçilip muhtar olursam artık Yeni Mahalle sahipsiz kalmayacak tüm sorunlar hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol