Öne Çıkanlar METEOROLOJİ SICAKLARA KARŞI UYARDI Başkan Işıkver: Elazığspor Şehrimize Çifte Bayram Yaşatmıştır K. Köprü Belediyespor Maçına bayan hakem Hemşirelerin Özel Günü Unutulmadı YASEMİN AÇIK OTELİNİ AFAD EKİPLERİNE AÇTI

Bu haber kez okundu.

Yılmaz: Sorunlarını Çözüme Kavuşturmak İçin Yola Çıktık

Yeni Mahalle’nin muhtar adayı olduğunu açıklayan Ayhan Yılmaz, sorunlarını çözüme kavuşturmak için yola çıktığını belirtti.

2024 yerel seçimlerinde Yeni Mahalle’nin muhtarlığına talip olduğunu paylaşan aday Yılmaz’ı destekçileri de yalnız bırakmadı.

Yılmaz, Yeni Mahalle’nin sahipsizliğini bitirmek için aday olduğunu söyleyerek, seçilmesi halinde mahallenin sorunlarını çözüme kavuşturacağını söyleyerek, “Bugün burada muhtarlık adaylığımızı ilan etmek için toplanmış bulunmaktayız. Mahallemizin sahipsizliğini bitirebilmek, mahalle sakinlerimizin sorunlarını çözüme kavuşturmak için muhtar adayı olmaya karar verdim. Her zaman yanınızda, içinizden bir evladınız bir kardeşiniz olarak bütün sorunlarını bilerek ve bunları çözüme kavuşturmak için bu yola çıktım. Allah’ın izni sizlerin oylarıyla seçilip muhtar olursam artık Yeni Mahalle sahipsiz kalmayacak tüm sorunlar hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol