Öne Çıkanlar Vatandaşları Dolandıran Sahte Avukat Yakalandı Aydınlar Köyü Parkı Tamamen Kapatıldı Cumhurbaşkanı Erdoğandan Yeni anayasa açıklaması Zorlu: DEVA Partisi Ülkemizin Reçetesidir arınma ve kurtuluş gecesidir

Bu haber kez okundu.

Zeki-Der’den G20 Tepkisi!

HABER: DİLARA MENGÜNOĞUL

ZEKİ-DER Başkanı Talip Ersöz, yazı bir basın bildirisi yayınlayarak, Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de gerçekleştirilen G20 Zirvesine tepki gösterdi. Ersöz açıklamasında ; "Yeni Dünya Düzeni, monarşileri yıkmayı ve dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri sonlandırarak totaliter bir tek dünya devleti kurmayı amaçlamaktadır. Aynı teorinin bir uzantısı olarak Rockefeller ve Rotschild ailesiyle özdeşleşen İlluminati; zihin kontrolü ve bilinmeyen ya da gizli olan sistemleri uygulayarak, hükûmetleri ve kuruluşları ele geçirerek yeni dünya düzeni kurmayı planlanmaktadır.”dedi.  

* TEK DİN TEK DEVLET TEK BAYRAK” TEMASI

“Küresel şer örgütü İlluminati, yeni dünya düzeni projesi (tek din tek devlet tek bayrak)  dünya hakimiyetine ulaşmak için sistemik krizler yaratan, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde tartışmalı politikaları dayatan, kendi çıkarlarına uygun siiyasi ve finansal bir düzen oluşturmak için birçok paravan kuruluş aracılığıyla faaliyet gösteren bir kabalın parçasıdır.”diyen Başkan Ersöz; “G20 Zirvesi, küresel güçlerin hümanizm adı altında sürdürdükleri Siyonist eylem planlarının bir devamıdır. Tek din tek devlet tek bayrak” teması, bu zülüm sisteminin sevimli gösterilmiş sahte yüzlü  bir slogandır. Tek din tek devlet tek bayrak projesi, dünya halkları için felaket getirecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur!"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol