Öne Çıkanlar Kuşadasıspor İl Genel Meclisi toplantı mehmet özhaseki Elazığda silahlı kavga: 5 Yaralı zam

Bu haber kez okundu.

Akpınar: “Daha Modern Bir Kovancılar İçin Çalışıyoruz”

Haber : Dilek Yıldırım

Kovancılar Belediyesi orta refüj, peyzaj kaldırım çevre düzenlemesi ağaçlandırma, bitkilendirme ve yeşillendirme çalışmalarını sürdürüyor.  İlçe merkezi d-300 karayolunun geçiş güzergahında bulunan orta refüjde çarşı merkezinin ağaçlandırma, yeşillendirme ve bitkilendirme çalışmalarını tamamlayan ekipler yol boyunca yapmış oldukları ağaçlandırma ve bitkilendirme çalışmalarını da sürdürüyor.

Öte yandan ekipler ilçe merkezinde çarşı merkezinin tamamının çevre düzenleme ve kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi alan Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek bir araya geldi sohbet etti.

AKPINAR; “ÇARŞI MERKEZİMİZİN YEŞİLLENDİRME BÖLÜMÜNÜ TAMAMLADIK”

Başkan Akpınar; “İlçemizde d-300 karayolunun tamamlanmasıyla bizlerde belediye ekiplerimiz ile orta refüjde bulunan ağaçlandırma yeşillendirme ve bitkilendirme çalışmalarına başladık. Otomatik sulama altyapı çalışmalarını tamamlayarak, Çarşı merkezimizin yeşillendirme bölümünü tamamladık. Ekiplerimiz ilçe girişinden başlayarak çıkışına kadar olan bölümde çalışmalarını sürdürüyor.” dedi.

* DAHA MODERN BİR KOVANCILAR İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Başkan Akpınar ilçe merkezinde yapılan kaldırım çevre düzenlemesi çalışmaları hakkında da bilgiler vererek, “Çarşı merkezimin kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarını da aralıksız sürdürüyoruz. Modern kaldırım taşları ve peyzaj, yeşillendirme ve çevre düzenlemesi ile ilçemizi daha modern bir görünüme kazandırmak için çalışıyoruz. İlçemizde her alanda yaptığımız çalışmalar ile Altyapısı üst yapısı ile parklarımız ve Millet Bahçelerimiz ile sıcak asfalt çalışmalarımız ile daha modern bir Kovancılar için çalışıyoruz.” diye kaydetti.

elazığhacı akpınarÇevreziyaret

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol