Öne Çıkanlar Mezraya giriş çıkışların 14 gün yasaklandığı öğrenildi Vaizler ve Din Hizmetleri Uzmanları İle Bir Araya Geldi Çiftçi Ailesinin Acı Kaybı Cuma Namazı Kılınacak Camiler Açıklandı Arslan: İş Dünyası ve Toplumun Beklentileri Karşılanamamıştır

Bu haber kez okundu.

Aksu’dan Sınıf Tekrarı Değerlendirmesi!

HABER: DİLARA MENGÜNOĞUL

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, liselere sınıf tekrarının geldiğini duyururken öğrencilere "Devamsızlığa af yok, beklenti içinde olmayın" mesajını verdi.

Bakan Tekin, açık liseye geçişlerin de zorlaşacağını açıkladı. Alınan kararların doğru ve yerinde alınmış bir karar olduğunu belirten Kurs -Der Başkanı Veli Aksu daha önceden bu kararları teklif olarak sunduklarını belirterek teşekkür etti.


Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, liselerde sınıf tekrarının olmamasından kaynaklı sorunların gündemlerinde olduğunu belirterek, "Bununla ilgili bir tedbir alacağız, yeni dönemde sınıf tekrarının mümkün olduğu bir süreç söz konusu olacak” dedi. Açıklamaların ardından Kurs-Der Başkanı Veli Aksu, kararların memnuniyetle karşılandığını belirterek daha önce bu teklifleri Milli Eğitim Bakanlığı’na sunduklarını söyleyip teşekkür etti.

Devamsızlığın önüne geçildiğini belirten Başkan Aksu, yaygınlaşan merdiven altı kursları için de önlemlerin alındığını ifade etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol