Öne Çıkanlar Milli Badmintoncu İdmanlarını Evde Yapıyor toki kentsel dönüşüm can kaybı Ticari Taksilere Koronavirüs Önlemi Tescil Tepkisi Sürüyor Teşvik Devletten 50 Bin İstihdam Milletten

Bu haber kez okundu.

Demirbağ, Alacakaya’da depremzedelerle bir araya geldi

Milletvekili Demirbağ vatandaşların taleplerini dinleyerek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Malatya ile Elazığ’daki ziyaretlerinin ardından Alacakaya ilçesinde temaslarda bulundu.

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ, VATANDAŞLARA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ

Milletvekili Demirbağ, depremlerden önemli ölçüde zarar gören Alacakaya Sularbaşı Mahallesi ile Aşağı ve Yukarı Çakmakkaya Köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

İlk olarak Aşağı Çakmakkaya Köyüne giden Demirbağ, vatandaşların taleplerini dinledi. Milletvekili Demirbağ daha sonra Yukarı Çakmakkaya Köyü’nde köy sakinleri ile bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Milletvekili Zülfü Demirbağ son olarak, Sularbaşı Mahallesi’ndeki vatandaşlarla da buluştu.

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ; “CENAB-I ALLAH MİLLETİMİZİ, HER TÜRLÜ AFETTEN MUHAFAZA EYLESİN İNŞALLAH”

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ; “Depremin ardından incelemelerimiz ve ziyaretlerimiz devam ediyor. Bu kapsamda Alacakaya İlçemizde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Depremden önemli ölçüde etkilenen Sularbaşı Mahallemiz, Aşağı ve Yukarı Çakmakkaya Köylerimizdeki hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Devlet olarak bütün kurumlarımızla, bütün birimlerimizle depremden etkilenen Milletimizin yanındayız. Alacakaya’daki hemşehrilerime, Elazığ’ımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Cenab-ı Allah Milletimizi her türlü afetten muhafaza eylesin inşallah.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol