Öne Çıkanlar 5.3 deprem 5.3 elmütter 14 mayıs seçim temayül yoklaması

Bu haber kez okundu.

DEVA Partisi Elazığ Milletvekili Aday Adayı Gür, Resmi Müracaatını Yaptı

28. Dönem milletvekilliği genel seçimlerinde DEVA Partisi’nden Elazığ Milletvekili aday adayı Hamza Gür, il binasına giderek aday adaylığı başvurusunu yaptı.

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal, Hamza Gür’e çıktığı yolda başarılar dileyerek: “partimize müracaat eden sayın Hamza Gür’ün başvuru dilekçesini bugün teşkilatımız olarak almış bulunmaktayız. Kendisine bu çıkmış olduğu yolda başarılar diliyoruz.

İnanıyoruz ki özverili ve gayretli çalışmalarıyla partimizi şehrimizde en iyi şekilde temsil edecektir.

Ben tekrardan kendisine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” Dedi.

DEVA Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Hamza Gür, Ali Babacan liderliğinde Elazığ’da ve Türkiye’ye daha iyi hizmet edebilmek adına aday adayı olduğunu belirterek: “her seçimde Elazığ’ı garanti gören iş bilmez siyasiler ve kadrolar nedeniyle şehrimin yalnızlığa terkedildiğini gördüm. 6.8 depremini yaşayan şehrim aklınıza gelemeyecek acılar yaşadı. Ne yazık ki hala yaraları sarılamayan insanlarımız var. haksızlığa uğramış ve haksızlığını dile getirmesine engel olunmuş insanlarımız var. bunun yanında çaldığımız her kapıda derdine deva olacağını gören haklımız var. şahsım bu topraklarda doğmuş, bu toprakların ekmeğini yiyerek büyüyen, ülkesini ve şehrini seven genç bir vatansever olarak, Sayın Ali Babacan’ın liderliğinde ülkemize ve şehrimize hizmet etmek, genç çözüm odaklı kadrolarla yürümek adına ilimizi TBMM’de en iyi şekilde temsil edip Elazığ’ı temsil etmek adına DEVA Partisinin milletvekili adayı olmak için yola çıktığımı bildirmek isterim.” Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol