Öne Çıkanlar  28 mayıs 3.Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Tamamlandı  yurtbaşı Kuran Kurslarına Kayıtlar Başlıyor COVID-19 Teşhisine Yardımcı Olacak Yapay Zeka Sistemi Geliştirildi

Bu haber kez okundu.

Elazığ'da Asayiş Uygulamaları Aralıksız Sürüyor

Haber: Gülçin Turgut

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü tarafından kent genelinde huzur ve güvenliği sağlamak için geniş kapsamlı asayiş uygulamaları devam ediyor. Ara sokaklar ve parklarda da devriye görevi icra eden polis, vatandaşının güvenini ve huzurunu sağlıyor.

Bu çerçevede 16 Eylül Cumartesi akşamı 22:00 ile 00:00 saatleri arasında kent merkezinde  toplam 59 ekip 431 personel ile “Şok Asayiş Uygulaması” yapıldı.

YÜZLERCE ARAÇ İLE ÇOK SAYIDA KİŞİNİN KAYDI SORGULANDI

Uygulamada 2242 şahıs, 198 araç, 160 umuma açık iş yeri, 65 metruk bina, 12 park bahçe, kontrol edildi. Araçların sorgulandığı uygulamada 30 bin 69 TL idari para cezası uygulandı. Denetimler esnasında ise 2 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet kesici alet ele geçirildi.  Aranması olan 4 şahıs yakalandı.  18 yıl Kesinleşmiş Hapis Cezası bulunan 1 şahsa da gerekli işlemleri yapıldı. Öte yandan bir bakaya şahsa tebligat yapıldı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol