Öne Çıkanlar Orman Bölge Müdürü Çetiner Elazığa Atanan Öğretmenleri Eğitim-Bir-Sen Karşıladı elazığhaberleri Karakoçan İlçesini Ziyaret Etti Milletvekili Erol: Böylesine Büyük Acılar Bir Daha Yaşanmasın

Bu haber kez okundu.

ELAZIĞ, TARIM VE ORMAN BAKANI PROF. DR. VAHİT KİRİŞCİ’Yİ AĞIRLAYACAK

Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, bir dizi temasta bulunmak üzere Elazığ’a gelecek.

Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi programına katılacak olan Bakan Kirişci, Elazığ’da ziyaretlerde de bulunacak.

Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci’yi Elazığ’da ağırlayacaklarını söyleyen AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ ile ilgili bazı tarımsal konuları Bakan Kirişci’ye aktaracaklarını ifade etti.

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ; “SAYIN BAKANIMIZA, ELAZIĞ İLE İLGİLİ BAZI TARIMSAL KONULARI AKTARACAĞIZ

Milletvekili Demirbağ; “Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Prof. Dr. Vahit Kirişci’nin göreve geldiği günden itibaren önemli çalışmaları oldu.

Sn. Bakanımız Elazığ’a misafir olacak ve kendisini Elazığ’da ağırlayacağız.

Kendisi değerli bir arkadaşımız ve daha önce de birlikte milletvekilliği görevinde bulunmuştuk.

Daha önce hem Sn. bakanımız, hem de Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı ile Uluova Sulama konusuyla birlikte bazı konuları aktarma ve görüşme fırsatımız olmuştu.

Bu konularda bazı adımlar da atılmıştı.

Sn. Bakanımız da Elazığ’a geldiği zaman bazı önemli tarımsal konuları aktarmak suretiyle olumlu adımların atılmasına vesile oluruz inşallah.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol