Öne Çıkanlar elazığhaber23 elazığdanhhaberler elazığyerelhaber elazığsonhaber elazığhaberleri

Bu haber kez okundu.

*"EN AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILMASINI İSTİYORUZ"

Elazığ Şehir Meclisi Dönem Sözcüsü Vedat Demirbağ, son günlerde üst üste yaşanan dini değerleri aşağılayan sosyal medya paylaşımlarına tepki gösterdi.

Dönem Sözcüsü Vedat Demirbağ, öğrenci kılığındaki insanlıktan, eğitimden, öğretimden, ahlaktan ve dinden nasibini almamış bir grup öğrenciyi Yüce Kitabımız Kur'an-ı Kerim'i top yerine koyarak oyun oynaması ve bu durumu sosyal medyada paylaşacak kadar cüretkar tavırlarından dolayı nefretle kınadıklarını belirtti.

*"EN AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILMASINI İSTİYORUZ"

Demirbağ, tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Antalya'nın Serik ilçesinde eğitim kurumu olan bir lisede öğrenim gören öğrenci kılığındaki insanlıktan, eğitimden, öğretimden, ahlaktan ve dinden nasibini almamış bir grup öğrenciyi Yüce Kitabımız Kur'an-ı Kerim'i top yerine koyarak oyun oynaması ve bu durumu sosyal medyada paylaşacak kadar cüretkar tavırlarından dolayı nefretle kınıyoruz. Kutsal Kitabımıza yapılan bu saldırının sorumlularının ve onlara bu cesareti veren sistemin sorgulanması ve en ağır şekliyle cezalandırılması hususunda başta aileleri olmak üzere, okul ve milli eğitim yetkililerini göreve davet ediyoruz."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol