Öne Çıkanlar türkiyede deprem GÜLLÜ ESKİ ÖĞRENCİLERİNİ TRANSFER ETTİ Valilikten Vatandaşlara Destek Çağrısı SARAYATİK MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ Müteahhitlerden Yönetmeliğe Tepki

Bu haber kez okundu.

Gsim Kadın Personellerden Örnek Davranış

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kadın personelleri depremzede çocuklar için mutfağa girerek çeşitli pastalar hazırladı.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 6 Şubat tarihinden bugüne kadar tempolu ve büyük bir titizlikle depremzedelere iyi bir hizmet vermeye, tüm ihtiyaçlarını eksiksiz gidermeye ve en önemlisi deprem psikolojisini biran önce üzerinden atmalarını sağlamak için tüm gücüyle çalışıyor.

Bugün ise kadın personeller mutfağa girerek depremzede çocuklar için hazırladıkları çeşitli pastaları Ahmet Kabaklı Öğrenci Yurdunda kalan depremzede çocuklara götürerek yüzlerinde tebessüm gözlerinde sevinç ışığını gördü.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “ Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak ilk andan beri depremzedelerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Ahmet Kabaklı Öğrenci Yurdumuzda kalan depremzedelerimizin tüm ihtiyaçların büyük bir titizlikle eksiksiz gidermek için çalıştığımız gibi hem yetişkinlerin hem de çocukların psikolojilerini de düşünerek hareket ediyoruz.

Kadın personellerimiz çocukların psikolojilerini düşünerek farklılık olması açısından mutfağa girerek çeşitli pastalar hazırladı ve yurttaki çocuklara yiyecekleri götürerek çocukların mutluluğuna şahit oldular” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol