Öne Çıkanlar 5.3 deprem 5.3 elmütter 14 mayıs seçim temayül yoklaması

Bu haber kez okundu.

İYİ Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı İrfan Sönmez, Müracaatını Yaptı

14 Mayıs’ta yapılacak 28. dönem milletvekilliği genel seçimlerinde İYİ Parti’den Elazığ Milletvekili Aday adayı olan Avukat- Yazar İrfan Sönmez, il başkanlığına giderek resmi müracaatını yaptı.

İYİ Parti Elazığ Milletvekili Aday adayı İrfan Sönmez, adaletin önemine vurgu yaparak, milletvekili olması halinde Elazığ’ın sorunlarının çözüleceğini söyledi.

Aday adayı İrfan Sönmez: “Adaletin üzerine kurulmamış bir mabet insanlara huzur vermez. Biz Adalet arayışı için buradayız. Biz güçsüzün hakkını, güçlüden almak için buradayız.  Biz yargının, iktidardan yana olanları göklere çıkarıp, fakirin hakkını çiğnemesi için buradayız ve bunu hep beraber başaracağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Eğer bu millet bana teveccüh gösterir ve temsil yetkisi verirse, dilsiz bir milletvekili olmayacağım. Elazığ’ın problemlerin söz konusu olduğu zaman en önde savaşan ben olacağım. Benim birinci meselem Elazığ’ın problemleri olur. eğer sizler destek olursanız gereken desteği verirseniz bizim Elazığ’da aşamayacağımız engel yoktur. Nerede isterlerse oturup konuşmaya varız. Psikolojik olarak sakın umutsuzluğa kapılmayın. Biz Elazığ’da 1 değil 2 milletvekilini hedeflemeliyiz. Eğer karamsarlığa düşen varsa bizim içimizde bulunmasın, biz bu seçimi alacağız.” Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol