Öne Çıkanlar elazığ haber Jandarma Kablo Hırsızlarını Yakaladı TİCARET VE KONUT ALANLARI AYRILMALI Fırat Üniversitesi 50 Sağlık Personeli Alacak Engelsiz Yaşam Merkezinin İhalesi Yapıldı

Bu haber kez okundu.

KARAYOLLARI VE ÖZEL İDARE SAHALARI YENİLENİYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen Yatırım Programı kapsamında İl Özel İdaresince ihalesi gerçekleştirilen sahalar da zemin söküm işlemlerine başlandı.

Şehrimizin spor dinamizmi göz önünde alındığında yenileme çalışmaları yapılan sahalar önem teşkil ediyor, Amatör Futbol liginin de başlayacak olması ile birlikte yeni sezon da yenilenen sahalar da düdük sesi duyulacak.

İl Müdürü Abdulsamet EREN yaptığı açıklamalarda, "Bakanlığımızın katkılarıyla yenileme çalışmalarını başlattığımız sahalar da zemin söküm işlemlerine başladık.

Yıllardır kullanılan ve yıpranan zeminin sporcularımız için oynamaya müsait hale getirmek için zemin yenileme işlemi yapıyoruz. Karayolları ve Özel İdare Sahalarımız bir çok müsabaka için alt yapıya ve ilimizde faaliyet gösteren gerekse dışarıdan gelen takımlar için kullanılan sahalarımız.

Yeni sezonda Amatör Liginde başlayacak olması sebebiyle dolayısıyla zemin yenileme işlemi yapıyoruz.

Yenilenecek olan sahalar da da sezon da düdük sesi duyacağız inşallah, çalışmaların ilimiz sporuna hayırlı olmasını diliyorum, ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol