Öne Çıkanlar 3.Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Tamamlandı Kuran Kurslarına Kayıtlar Başlıyor  28 mayıs  yurtbaşı COVID-19 Teşhisine Yardımcı Olacak Yapay Zeka Sistemi Geliştirildi

Bu haber kez okundu.

PAŞA’YA İSİM SPONSORU

HABER: DİLEK YILDIRIM

Elazığ’ı Bölgesel amatör ligde temsil edecek takımlarımızdan Rüstempaşa spor kulübü, 2023-2024 sezonunda kulübe ekonomik destek sağlanması amacıyla isim sponsorluğu anlaşması yaptı.

Rüstempaşa spor kulübü tesislerinde yapılan isim sponsorluğu anlaşmasına çok sayıda iş insanı katılırken, Rüstempaşa spor teknik heyeti ve futbolcuları da törende hazır bulundu.

*ERULAŞ; “DESTEK VEREN MAHİR DÜZGÜNGÖRE’YE TEŞEKKÜR EDİYORUM.”

Rüstempaşa spor kulüp başkanı Hamit Erulaş, yeni sezonda Rüstempaşa spor’u başarıya taşımak için destek olanlara teşekkür ederken, isim sponsorluğu için destek veren Başarı Otomotiv’e ve yönetim kurulu başkanı Mahir Düzgüngör’e ayrıca teşekkür etti.

DÜZGÜNGÖR; “RÜSTEMPAŞALI OLARAK SEVE SEVE KABUL ETTİK”

Başarı Otomotiv yönetim kurulu başkanı Mahir Düzgüngör ise kendilerine iş insanı Ercan Akgün tarafından teklif geldiğinde bir Rüstempaşalı olarak seve seve kabul ettiğini belirtti.

AKGÜN; “YOLUN SONU ŞAMPİYONLUK OLUR İNŞALLAH”

İş insanı Ercan Akgün de yaptığı açıklamada, Rüstempaşa spor’un Bölgesel amatör ligde başarılı olacağını belirterek, yolun sonu şampiyonluk olur temennisinde bulundu:

Bölgesel amatör ligde ilimizi temsil edecek Rüstempaşa spor, yapılan anlaşmanın ardından yeni sezonda “Başarı Otomotiv Rüstempaşa spor” olarak anılacak…

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol