Öne Çıkanlar METEOROLOJİ SICAKLARA KARŞI UYARDI Başkan Işıkver: Elazığspor Şehrimize Çifte Bayram Yaşatmıştır K. Köprü Belediyespor Maçına bayan hakem Hemşirelerin Özel Günü Unutulmadı YASEMİN AÇIK OTELİNİ AFAD EKİPLERİNE AÇTI

Bu haber kez okundu.

Portatif Yüzme Havuzları Hizmet Vermeye Devam Ediyor

Olimpik Yüzme Havuzunda ve Bakanlık tarafından hayata geçirilerek 3 aydır faaliyete başlayan Portatif Yüzme Havuzları faaliyete başladığı günden bugüne kadar toplam 10.000’e yakın öğrenciye ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi ile yüzme öğretmeye devam ediyor.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “ Bakanlığımızın başlatmış olduğu ‘GSB Spor Okulları’ ile ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesi kapsamında ilimizde Doğukent 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu ve Karakoçan İlçemize yaptırmış olduğumuz Portatif Havuzlar 3 ayı aşkın hizmet vermeye başladı.  Hizmete başladığı günden  bugüne kadar Olimpik Yüzme Havuzu ve Portatif Yüzme Havuzumuza 10.000’i  aşkın öğrenciye antrenörlerimiz yüzme öğretiyor.

‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projesiyle hedefimize ulaşmanın verdiği sevinci de böylelikle yaşıyoruz. İlimizde tüm çocuklarımıza ve gençlerimize yüzmeyi öğrenmelerini sağlayana kadar vazgeçmeyeceğiz ve herkes yüzmeyi öğrenecek Allah’ın izniyle” denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol