Öne Çıkanlar Ziraat Odası Zehir Tacirleri Yakayı Ele Verdi Zirai Mücadele Devam Ediyor Zorlu: DEVA Partisi Ülkemizin Reçetesidir birçok ülkede okunuyor

Bu haber kez okundu.

Semih Işıkver: "Eğitimciler İsterse Şehirde Ülkede Değişir"

Sendika Üyeleriyle istişare eden Işıkver “Eğitimciler isterse bir şehri, bir ülkeyi değiştirecek güce sahiptir. Çünkü Sizler toplum içerisinde hep kanaat önderi ve tüm halkın saygı duyduğu bir kutsal mesleğin icracılarısınız. Elazığ için 14 Mayıs sonrası yeni bir dönemin başlaması için sizlere olan inancımız ve güvenimiz tamdır ” dedi.

 TÜRK EĞİTİM-SEN ÜYELERİNİN SORUNLARINA VAKIFIZ

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver Türk Eğitim-Sen Üyelerinin yaşamış olduğu tüm sorunlara detaylarıyla birlikte hakim olduğuna işaret ederek, “Sayın Sendika Başkanımızın daveti ile bu nezih ortamda siz çok kıymetli eğitimcilerle bugün bir arada bulunmaktan çok büyük bir mutluluk duyduğumu öncelikle belirtmek istiyorum.

Siyaset kurumunun Türk Eğitim-Sen Üyelerine bakış açısını çok iyi biliyorum. Sizlerin yaşamış olduğunuz mağduriyetleri sonlandırmak için TBMM çatısı altında elimden geleni yapacağımı bilmenizi isterim. Adaletin tesis edilmediği bir masada olmayacağımı ve o masayı tersine çevireceğimden hiçbir kardeşimizin zerre tereddüttü olmasın. Bana oy verin yada vermeyin Allah bize bu görevi nasip etmiş ise yüreğimde olan Türk Eğitim-Sen Üyelerinin hak ettiği tüm kazanımları geri almak için mücadelemi sonuna kadar vereceğim. Çünkü siz isterseniz bir şehri, bir ülkeyi değiştirebilecek toplum içerisinde yüksek güven duyulan bir görevin icracılarısınız. Sizlerin bu saygın kimliği bizler için çok değerlidir. Ben Türk Eğitim-Sen Üyelerinin bizleri yalnız bırakmayacağına ve sonuna kadar sahip çıkacağına yürekten inanmaktayım. Bu vesile ile bu nezih toplantı için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, sürecin ilimize, ülkemize ve tüm halkımıza hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

 TBMM ÇATISI ALTINDA BİR VEKİLİMİZİN OLMASI ÇOK DEĞERLİ OLACAKTIR

Türk Eğitim-Sen Elazığ Şube Başkanı Fatih Murat Taşkın’da yaptığı konuşmada Semih Işıkver’in her zaman eğitimcilerin yanında yer aldığına işaret ederek, “Sayın Işıkver MHP İl Başkanı iken onun camiamıza ve sendikamıza olan hizmet ve destekleri unutulmaz olmuştur. Kendisine ilettiğimiz hiçbir soruna kayıtsız kalmamış ve çözümü için çok büyük mücadeleler ortaya koymuştur. Hatta bir çok kez kendisinin özgül ağırlığından bir çok işimiz de çözülmüştür. TBMM çatısı altında vekil olarak yer alması bizleri çok daha güçlü kılacak ve sorunların bir çoğu çok kolay bir şekilde çözüme kavuşturulmuş olacaktır.” değerlendirmesinde bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol