banner32
Öne Çıkanlar yeniufuk elazığyeniufuk Binalarımız Yoruldu Artık Kimse Güvende Değil Akciğer Nodüllerinin Düzenli Kontrollerini Aksatmayın ELAZIĞ ÜLKÜ OCAKLARINDAN ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI ! Yaşlı: Sözümüzün Arkasındayız

Bu haber kez okundu.

Ücretsiz KPSS Tekrar Dersleri

Bu kapsamda Elazığ Belediyesi, Kamu Personeli Seçme Sınavı’na hazırlanan memur adayları için 27 Aralık Salı günü ve 28 Aralık Çarşamba günü saat 09.00'da Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde ücretsiz KPSS Tekrar Programı düzenleyecek.

Elazığ Belediyesi, Yedi İklim Akademi ve Elazığ Benim Hocam Kurs Merkezi iş birliği ile düzenlenecek olan eğitim programında öğrencilere Sözel Mantık, Türkçe ve Tarih derslerinde hızlandırılmış eğitim verilecek.

Türkiye çapında tanınmış hocaların vereceği hızlandırılmış tekrar programında 27 Aralık Salı günü Aker Kartal tarafından Sözel Mantık ve Türkçe dersleri, 28 Aralık Çarşamba günü ise M. Celal Özyıldız tarafından Tarih dersi verilecek.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Gençlerin geleceklerine yön verecekleri KPSS öncesi onların yanında olmak amacıyla hazırladığımız ücretsiz tekrar programlarına tüm öğrencilerimizi 27-28 Aralık tarihlerinde davet ediyoruz.” denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol