Öne Çıkanlar Sarıkamış Şehitlerinin 106. Yılı MHP Baskil İlçe Başkanı ve Yönetimi İstifa Etti AK Partiden Gazetemize Ziyaret Milletvekili Balık: Basın Hafız Osman Öge Anılacak

Bu haber kez okundu.

F. Ü Hastanesinde Özel Muayene Randevu Sistemi

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İrfan Kaygusuz Öğretim üyelerinden saat 16.00’dan sonra özel muayene için randevu almanın mümkün olduğunu söyledi.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İrfan Kaygusuz,yaptığı açıklamada, “ Hastanemizde öğretim üyeleri tarafından ilave ücret alınarak yapılan özel muayeneler kanun gereği saat 16.00’ dan sonra yapılmaktadır.

Hastalarımızın daha rahat bir şekilde öğretim üyelerimize ulaşabilmeleri ve randevu alabilmeleri için bazı düzenlemeler yapılmış, bu amaçla mesai saatleri içerisinde özel muayene sekreterliği oluşturulmuştur.

Hastalarımız mesai saatleri içerisinde 0 424 234 23 45 nolu telefon hattını arayarak özel muayene sekreterliği üzerinden veya isterlerse http://ftm.firat.edu.tr web adresinden online randevu al seçeneği altındaki özel muayene randevu butonunu seçerek kolaylıkla özel muayene yapan öğretim üyelerimizden randevu alabilirler.

Tüm amacı halkımıza hizmet etmek olan Fırat Üniversitesi Hastanesi Yönetimince kamuoyuna saygı ile duyurulur.” Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol