Öne Çıkanlar Sigaradan İki Yılda 112 Milyar TL ÖTV Geldi Son Bir Haftada 14 Şahıs Tutuklandı Sağlık Çalışanlarından Konvoylu Çağrı Milletvekili Bulut Elektrik ve Doğalgaz Faturaları 3 Ay Daha Ertelendi

Bu haber kez okundu.

Gen Era Diagnostik AŞ, EBK'ya sponsor oldu

Elazığ Basketbol Kulüp Başkanı Halit Ziya Ağcabay ve Sportif Direktör Engin Yağlı'nın girişimleriyle İstanbul'daki görüşmeler sonucunda Gen Era Diagnostik AŞ ile ana sponsorluk anlaşması yapıldı.

 
Ana Sponsorluk anlaşmasının ardından imzalar atılırken, Gen Era Diagnostik AŞ sahibi Elazığlı hemşehrimiz Alper İşeri'ye isminin yazılı olduğu kulübümüzün forması takdim edildi. 


İmza töreninin ardından değerlendirmelerde bulunan Gen Era Diagnostik AŞ sahibi Alper İşeri her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını belirtirken, geçmiş yıllarda kendisininde Elazığ'da basketbol oynadığını camiayı yakından tanıdığını ve Elazığ'ı temsil edecek kadın basketbol takımına sponsor olmanın kendisini heyecanlandırdığını ifade etti.


Elazığ Basketbol Kulübü Başkanı Halit Ziya Ağcabay ise sponsorluk desteğinden dolayı Alper İşeri'ye teşekkür ederken, İstanbul'da bir dizi görüşmeler yaptıklarını bundan sonraki süreçte Kulübün çalışmalarını, hedeflerini anlatmaya devam edeceklerini söyledi.

Anahtar Kelimeler:
Gen Era Diagnostik AŞ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol