Şüpheli Şahıs  Dizi filmini Seyir ettiniz mi?

2011 yılında Hollywood yapımı olan Dizi, eski bir CIA ajanı ile bir araya gelen bir milyonerin işlemesi muhtemel suçları önlemeye çalışmasını konu alır. Zengin iş adamı Mr. Frinch suçları önlemeye yarayan bir bilgisayar programı geliştirir.

Bu programı hayata geçirebilmek için ise başka bir kişinin desteğini almaya ihtiyaç duyar.

Resmi kayıtlarda ölü olduğu görülen fakat yaşayan eski CIA ajanı Reese ise onun ihtiyaç duyduğu kişidir.

İkili güçlerini birleştirdikleri anda anlaşılması güç ve aksiyon dolu olayların içine atılırlar.

İlgisiz ve özel saldırıları teknoloji ile ayırt edebilmeyi başaran ikili, doğrudan halka yönelik suçlar ile hükümete yönelik saldırıları tespit ederler.Yaşadığımız dünyayı adeta Hollywood yapımı film ve Dizilerle Dizayn eden Küresel Şeytanizm, İleri dönük Yapmayı planladığı VAHŞET-KATLİAM-SAĞLIK-TERÖR-KOZMİK YAPI konularında hazırladığı senaryoları Beyaz perde veya Beyaz Cam'a aksettirip toplumların bilinç altına yerleştirerek içsenleştirirdikten sonra vakti geldiğinde O senaryoyu realitede uygulamaya başlar.Ben Şu an Dünyayı Kasıp Kavuran COVİD 19  ( Dünyayı İmha Projesi ) Yıllar önce izlediğim PRESON OF İNTEREST  dizi Filmi'nin Realitede Uygulamaya konan isimi  HES ve AŞI olarak görüyorum.Filmin içeriğini yukarıda yazmıştım. Bir Milyoner ve bir Ajan.

 Milyoner BİLL GATES,

Ajan D.S.Ö.

Bill Gates'i Dünya MİCROSOFT İle tanıdı, 4.Nisan 1975 yılında Bill Gates ve ortağı   Paul Allen tarafından hayata geçirilen Yazılım sistemi.

Yazının Hacmini genişletmek istemediğim için meraklılar internetten Microsoft hakkında  detaylı bilgi edinebilir.Bill Gates sadece Microsfot sahibi değil aynı zamanda eşi Melinda Gates ile birlikte kurduğu Gates vakfı ile Dünya İlaç sanayide de bir dev. PFİZER,BİoNTech ( iki türk dr sahibi ve gates ortak ),Alman CureVac ve İngiliz Vir Biotechnology  gibi Aşı üreten dünyanın en önemli şirketlerine 300 milyon dolar servetle ortağıdırYani  2007 yılında 115 Milyar Dolar servetle dünyanın en zengin iş adamı olan Bill Gates  18 Ekim 2019 tarihinde Gates vakfında GELECEĞİN VİRÜSÜNÜN AŞI ÇALIŞMALARI tanıtımında 300 milyon vererek başlattığını ilan ettiğinde Dünyada CORONA-COVİD 19 henüz yok.Gates, Preson Of İnterest dizi filmindeki Milyader iş adamının gerçekteki kişisi olarak COVİD 19  (ölüm Makinası  COVİD 19  Dünyayı imha etme Pojesi ) ile  Yanına aldığı D.S.Ö. Aracılığı ile dünyada Şüpheli Şahıs avına çıkmıştır.Ortak D.S.Ö. Bu işi  Tüm ülkelerde mecburi ettiği H.E.S. Kodu ile bir numara vererek Makinenin ekranına düşecek Kobayları tespit ederek AŞI ile imha etmenin görevini üstlenmiş.Hatırlarmısınız  15 Temmuz FETO askeri kalkışması ardından Ülkemizde en tepeden en alta, En Aydınından en cahiline kadar, Tv ekranlarında, Gazete sütunlarınd, Okey masalarında çay sohbetlerinde Konuşulan bir kavram vardı. ÜST AKIL.Ağzı olan konuşuyor  Üst Akıl kimdir hakkında fikir yürütüyordu.

Kimlerine göre FETO. Kimilerine göre Tramp, Kimilerine göre Gladio. herkesin kapasitesine göre  tuale resm ettiği bir üst Akıl çıkıyordu ortaya.Kimse Akledip asıl Üst aklın ( Preson of interest dizisindeki milyoner )  Mr. Frinch, yanı reelde  Bill Gates olduğunu söyleyemiyordu.Zira  dizinin kahramanı Mr. Frinch'in suçları önlemeye yarayan bir bilgisayar programı geliştirdiği açıdan bakıp; ( Dünyayı imha projesinin ) Mimarı Bill Gates'in Microsoft yazılım sistemini geliştirerek,İleride bununla dünyayı dize getirecek bir akla sahip olduğunu düşünmedi.Adam bir hedef Koymuştu kendisince. Geleceğin Virüsünden dolayı 30 milyon insan ölecek, Bu ölümlerden elde edeceği servet ile Kendisine iman ettiği Şeytanın Yeni dünya düzenini kuracaktı.Bill Gates, O dünya Düzenine geçişte Dünya nüfusunun   % 120 astım, % 317 den fazla,Dikkat eksikliği,Hiperaktive bozukluğu, %185 Norolojik bozukluk, %145 Otizmli insanların yaşayacağı bir dünya hedefliyor.Bil Gates'in Bu oyununu İtalya meclisinde  dile getiren İtalyan mv. videosu şu linktehttps://twitter.com/AdemDEM49107444/status/1334405610843107328?s=08Tabi Hedeflediği Bu Yeni Dünya Düzenine süratle geçmek için uydurma bir pandemi ile Ülkelerin Ekonomisini çökerterek, Kendi Vakfının Ortak Olduğu yukarıda isimlerini yazdığım Aşı Firmaları aracılığı ile Dünyaya 2.785 Milyon Aşı satışı bağlantısı gerçekleştirmiş ve Türkiye 50 milyon (  PFİZER İN ORTAĞI SİNOVC ) Çin aşısı için 500 milyon dolar ödeyeceği gibi, Uydurma pandemi daha dünyada zuhur ettiği tarihten  11 ay önce 25/01/2019  CHP meclise AŞI OLMA ZORUNLULUĞU HAKKINDA ÖNERGE Vererek herkesin aşı olmasını zorunlu olması gerektiğini savunmuştur.


 

Diğer yandan tüm dünyada Eğitim nerdeyse uzaktan oldu. Bu kime yaradı? Üst akıl Bill Gates'e.Çocuklarımızı Okusunlar ders çalışsınlar diye Bilgisayardan, Tabletten, Akılı telden Tv den uzak tutmak için Pedegoglardan destek bekliyorduk, sonuç  6 yaşındaki çocuğa Tablet-pc. ve internet mecbur oldu.Neden? zira uzaktan eğitim vasıtası ile  Bill Gates'in sahibi olduğu Microsoft yazılım satışı gerçekleşecek demektir.Özetle Bill Gates Hizmet ettiği Kabalist öğretinin egemenliği olacak Yeni dünya Düzeni için Oluşturduğu Korku imparatorluğu sayesinde şimdiden kasasına 5 trilyon dolar gelir sağlamış durumdadır.HES Kodu, AŞI Düpedüz Üst Akıl Bill Gates'in, Yardımcısı D.S.Ö. ile birlikte BEN TANRININ GÖREVİNİ YAPIYORUM dediği Tanrısı Şeytanın istediği Yeni Dünya Düzeni için  DÜNYAYI İMHA PROJESİDİR.

Evet '' PRESON OF İNTEREST '' dizi Filmindeki Milyoner prof karakteri Mr. Frinch'in BİLL GATES, Gerçekleştirdiği Makinenin COVİD 19, Yardımcısı Ajan REESE nin,D.S.Ö. Bşk TEDROS ADHONAM, Suç İşleyenler ise  AŞI ya karşı olanlar Olduğundan artık zerre kadar kuşkum yoktur.Uyuyanları Uyarmak Her Müslüman'ın Vazifesi Olduğu gibi, Bende araştırmalarım sonucu vardığım sonuçla Okuyucu kardeşlerimi uyarmaya çalıştım.NOT: Dizi,  karakterler ve konu  5 sezon 40 bölüm tamamen izleyenler yazının içeriğini daha rahat anlar.Selam ve Dua İle, Cumanıza ve Yüreğinize Selam olsun...


 

- kralbet giriş - - - - -

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol