CRISPR’ın açılımı Clustered Regularly Interspaced Palindromic Repeats. Tanımın Türkçe’de henüz net bir çevirisi olmamakla birlikte Düzenli Aralıklı Palindromik Tekrar Kümeleri şeklinde çevirmek mümkün.

CRISPR-Cas9 sistemi, DNA'da değişiklik (mutasyon) yaratan iki önemli molekülden oluşur:

Cas9 adlı bir enzim: Genomun belirli yerlerinden iki DNA iplikçiğini kesebilen "moleküler bir makas" görevi görür. Böylece DNA parçaları eklenebilir veya çıkarılabilir.

Rehber RNA denilen bir RNA parçası (İng. guide RNA - gRNA): Daha uzun bir RNA iskeletin içindeki, önceden tasarlanmış küçük (yaklaşık 20 bazlık) bir RNA diziliminden oluşur. Uzun RNA iskeleti DNA'ya bağlanır ve önceden tasarlanmış dizilim Cas9'un genomun doğru noktasına gitmesine rehberlik eder. Böylece Cas9 enzimi doğru yerleri keser.

özetle CRISPR İnsan DNA sını değiştirecek bir tedavi metodu.

Kovid 19 pandemisi nedeniyle D.S.Ö. Tarafından uygulan tedavi protokolü AŞI ile de başarı sağlayamadığı  ki geçen gün Sn Sağlık Bakanı yaptığı Açıklımda 40 milyon kişinin 1.doz aşısını yaptırdıkları halde şu an  hastanelerde yoğun bakımda olanların %85 aşısı tamlanmamış olanlar olduğu  yönündeki beyanı  Kovid 19 için ilk başta kullanılan HİDROKSİKLORİN in tedviden çıkarılması gibi AŞI nında fayda sağlamadığı  yerine CRISPR CAS9 tedavisi uygulanmasına  geçilmesine kısa bir süre sonra başlanacağını inancındayım.


Hemen belirteyim ki Korona pandemisi Ülkemizde görüldüğü günden beri Gerek uygulanan tedavi protokolüne karşı olduğum gibi, AŞI karşıtı biri olarak ta Bu Salgının Dünyayı yeniden Dizayn etmeye çalışan Küresel Siyonizmin kitle iliteşim araçları ile Yaydıkları bir KORKU İMPARATORLUĞU olduğunu hemen hemen  hergün dile getirdim, Hala o inancımı koruyorum.

Zira  Şuna inanıyorum ki Oluşturulan bu Korku imparatorluğunda asıl amaç  YENİ DÜNYA DÜZENİ.

Bu Yeni Dünya Düzeninde  hedef Ne kadar az insan O kadar Huzur. Zaten artık bunu saklamıyorlar.

THE ECONOMIST Dergisi Nisan 2021 sayısına attığı kapak resminde bakıldığında üst başlık olarak REDESİNGNİNG LİFE?  Yani  Hayatı Yeniden Tasarlama.
kapakta  Bu Tasarımı Gerçekleştiren iki Beyaz önlüklü Dr, bazı hayvanlar ve ağaçlar var  Ağaçlara Bakıldığında  İnsan DNA sını andıran bir motif işlenmiş.

Bu şu demektir KOVİD 19 ile  oluşturulan korku İmparatorluğu önce  AŞI yoluyla  vücuda enjekte edilen mikrodalga metal çipler aracılığı ile AŞI olanlar tespit edilip  CRISPR Tedavisiyle Onların DNA'sı değiştirilip adeta emre amade birer canlı robot üreterek Hayatı Yeniden DR ler eliyle Tasarlamış olacaklar.

Bu yazıyı okuyan veya okuyacak olan Birçok Kişi Bu bir komplo teorisinden öte bir şey değildir diyeceğini işitir gibi oluyorum.

Ne gariptir ki İnsanımız  Oku emrine kulak tıkayıp,  Bak telkinlerine kulak kabarttığı günden  itibaren Beklenen tehlikeleri dile getiren kişilerin yazdıkları  hep komplo teorisi olarak görüldü.

Bu  kardeşlere  daha önce yine bu sütunlarda yazdığım şu Beş makalemi tekrar okumalarını o gün yazdıklarımın ilerleyen sürede  birebir gerçekleştiğini müşahade ederler.


1...... https://www.yeniufuk.net/vizyondaki-film-covid-19-makale,91.html

2...... https://www.yeniufuk.net/5g-teknolojisi-ile-covid-19-dansi-makale,110.html

3..... https://www.yeniufuk.net/uyariyorum-makale,335.html

4..... https://www.yeniufuk.net/asi-mi-hes-mi-preson-of-interest-mi-makale,396.html


5.....
https://www.yeniufuk.net/uyariyorum-makale,570.html

Aynı zamanda  Teknoloji çağında yaşadığımız için bir çok insan gibi bende  Sosyal medya kullanıyorum. Bunlardan en yaygın olarak kullandığın Yüz Kitabım anlamına gelen FACEBOOK. bu konuları gündemde  tutuğum için 3 kez kısıtlandı.

en son Kısıtlama 30 Temmuz günü yaptığım bir yorum gerekçe gösterilip 7 gün kısıtlamaya tabi tutuldum.

Neden? çünkü ROCKHEFELLER, ROCHİTLER, BİLL GATES, BİDEN,  DSÖ ve ELON MUSK, dünyayı kendi istedikleri gibi dizayn etme çabalarını paylaşımlarımla ifşa ettiğim için kısıtlama  getiriyor.

Çünkü, Manavgat Yangını, ardından Kozan  ve mersin Derken  Marmaris VE Diğer yangınların arkasında PKK olduğu açıklamaları aksine  ELON MUSK'un  70 bin StraX uydusu tarafından  gerçekleştiğini  sadece Ülkemizde Değil  Tün Dünyada NASSA verileri ile son 24 saate  cayır cayır yanan ormanların resimlerini paylaşmıştım, hade diyelim Türkiye de PKK yaktı  Ya yanan Tüm Dünyada Kim yaktı bu REÇİNELİ ORMANLARI?

Bazı arkadaşlar  soruyordu Peki neden Hep Turizm merkezleri yanıyor diye Onlara verdiğim cevapta  ve buradan da okuyucu kardeşlere  aynı soruya cevap olarak derim ki 

AMAÇ kısa bir süre sonra Faaliyete geçecek Olan 5G vericilerinin  yaydığı Radyasyona REÇİNELİ ORMANLAR engel olduğu ve bu tür ormanların Genelde Turizm bölgelerinde olması, O bölgelerde Daha çok İnsanın bir arada bulunması sebebiyle  5G ile salınacak Radyasyonun  kandaki ALBÜMİN düzeyinin düşürerek kan basıncını engelleyip ölüme sebep olmasıdır.

 

O nedenle ELON MUSK 5G vericilerinin daha fazla radyasyon sağlaması ve daha çok insanın ölmesi THE ECONOMIST dergisindeki  yeniden tasarlanan hayatın bir parçasını oluşturmak için 1 AGUSTOS ta tamamen serbest bırakacağı 70 bin StraX uydusu ile YENİ DÜNYA DÜZENİNE Geçişi Hızlandırmak Beşli Çetenin dünya egemenliğini sağlamak için ormanları yakıyor.

Son söz olarak Gerek Kovid 19, Gerek ilan edilen Pandemi ve  Tüm AŞI firmalrının en düşük %35 sahibi Olan BİLL GATES'in Dünyaya yaydığı KORKU İMPARATORLUĞU, D.S.Ö tarafından oldukça güzel pazarlanmaktadır ki  inanmamak elde değil.

Buna rağmen  şahsım olarak ortalıkta Genetiği bozulmuş bir grip salgının var olduğuna inanmakla birlikte ilan edilen pandemiye ve çözüm olarak sundukları AŞI'ya inanmıyorum. Başta da dediğim gibi Bir süre sonra  AŞI yetersiz görülüp  çözüm olarak CRISPR cas9  TEDAVİSİ önerileceği  bu genetiği bozulmuş Gribin küresel Siyonizm'in ellerinde bulundurduğu teknoloji ile ölümcül bir vakaya çevrilip bununla  adım adım hedefledikleri Yeni Dünya Düzenine geçişte İnsanlığa Şifa dağıtan Doktorları ve sağlık personelini kullanarak varmaya çalışıyorlar.

Bu konuda ilerleyen günlerde  devam edeceğim.  Selam ve Dua ile... 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol