Öne Çıkanlar Şehit asker son yolculuğuna uğurlandı KYK Öğrencilerine Müjde! Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonunda İki Elazığlı Yöneticilerin kulağına küpe olsun Yıldırım: Toplumsal Duyarlılığın Başlatılmasını İstiyoruz

Bu haber kez okundu.

6 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI, 3 YARI FİNAL

2021-2022 Sezonu içerisinde Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, şehrimizin ev sahipliğinde yaptığımız;

 6 Türkiye Şampiyonası, 3 Yarı Final,

2 Çeyrek Final ve 12 Grup Müsabakaları ile bir yılda adeta Şampiyona Şehri hüviyeti kazandık.

Konu ile alakalı Gençlik ve Spor il müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada:

Şampiyonalar sayesinde 6552 sporcu ve kafilelerle birlikte gelen teknik ekip, hakemler ve idarecilerle birlikte 9bini aşkın misafir şehrimizi hem ziyaret edip, hem de müsabakalar da yer aldı.

1 yıllık sezon içerisinde yapılan sportif müsabakaların, Biz Bir Takımız, Anadoluyuz Biz gibi projelerin, kültür gezilerinin de aziz şehrimizin tanıtımına ve yerel esnafımıza katkılar sağladığına şahit oluyoruz. Ayrıca her bir kafilemiz şehrimizden memnun ayrılırken ilimizin ne kadar misafirperver bir şehir olduğunu göstermiş oluyoruz.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personellerimizin organizasyonlar da konaklama, geziler, müsabakalar, sevk ve idare hususunda en yüksek düzeyde gereken hassasiyet göstererek; Şehrimizde 6 Türkiye Şampiyonası,

3 Yarı Final, 2 Çeyrek Final ve 12 Grup Müsabakaları gerçekleştirildi. Elazığımızda bir yılda rekor düzeyde yapılan bu organizasyonlarla Şampiyona şehri olduğunu söyleyebilirim.

OrganizAsyonların yapılmasında desteğini her daim hissettiğimiz Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu başta olmak üzere Sayın Valimize, Belediye Başkanımıza, Milletvekillerimize, İl Başkanlarımıza, Federasyon Başkanlarımıza, Personellerimize ve Paydaş Kurumlarımıza şükranlarımızı sunuyor, katkı ve destekleri için teşekkür ediyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol