Öne Çıkanlar elazığsondakika Elazığ elazığhaberleri YIKILMAYAN BİNALAR TEHLİKE SAÇIYOR Türkiye

Bu haber kez okundu.

AKIN : “EN AZ 2 MİLLETVEKİLİ ÇIKARACAĞIZ”

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, Şehrin birçok sorunu olduğunu ifade ederek, Elazığ’ın uyuşturucu kullanımında 2. sırada olduğunu söyledi. İktidar partisine yüklenen Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Akın, Elazığ'ın zenginliklerinin bir takım kişilere peşkeş çekildiğini belirterek talan edildiğini ifade etti. Elazığ'ın Saadet Partisi’nin kalesi olduğunu aktaran Abdullah Akın, seçimlerde Elazığ’dan en az 2 milletvekili çıkaracaklarını ve şehrin sorunlarını çözeceklerini söyledi.

Başkan Akın; Elazığ’ın uyuşturucu kullanımında da ikinci sırada yer aldığını iddia ederek; “Metafetamin” adlı uyuşturucu kullanımında İlimiz Türkiye’de İstanbul’dan sonra 2. Sırada. Gençlerimiz bu maddenin pençesine düşüyor yuvalar yıkılıyor.“ dedi.

Açıklamasının devamında Elazığ’ın zenginliklerinin talan edildiği belirten Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Akın; "Elazığ’ımızın zenginlikleri, Merası, Hazine arazisi, Madenleri yine AKP eliyle bir takım kişilere peşkeş çekiliyor. Diğer taraftan makamlar istismar ediliyor, israflar dur durak bilmiyor, belde başkanları dahi milyonluk araçlara biniyor. Bundan dolayıdır ki; Ülkemiz bir felakete gidiyor. Bu felaketlerden kurtulmanın yolu ahlaklı ve bilgili kadroların yetkilendirilmesinden geçiyor. “Elazığ’da şu an AK Parti’nin 4 milletvekili var. Elazığ’ımıza az önce saydığım çilelerden başka ne kazandırdılar. 2022 yatırım planında stadyum, otoyol bakımı ve bir takım inşaatlardan başka ne sunabilmişler çıksınlar söylesinler. Şimdi sizlerin yanına gelecekler. Sizlere bir takım şeyler yine anlatacaklar. Efendim biz şöyle projeler yapacağız böyle yapacağız. Siz de onlara diyeceksiniz ki 20 yıldır neredeydiniz? Yeni mi aklınız başınıza geldi? Çay içirip göndereceksiniz.”diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol