Öne Çıkanlar yenıufuk yeniufuk gazetesi elazığdanhhaberler elazığyerelhaber yeniufuk elazığyeniufuk GÜNEŞİN KADINLARINDAN DESTEK ÇAĞRISI

Bu haber kez okundu.

AKIN: 'İLİN KALKINMA PLANINI AÇIKLIYORUZ'

Başkan Akın konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada: "İçinde bulunduğunuz sıkıntıları ve gelecekte karşılaşılması muhtemel sorunlarınızı biliyoruz.

Yaşadığınız tüm bu olumsuzluklara son vermek için, Saadet Partisi Elazığ İl Başkanlığı olarak sizlere 14 tane teknik proje hazırladık. Bu projeleri, 3 Ağustos Çarşamba saat 21:00’de Kanal 23, Kanal Fırat ortak canlı yayını ile 4 Ağustos Perşembe günü 12:30’da tüm yerel basınımız aracılığıyla inşallah sizlere duyuracağız.

Bu projeler sayesinde merkez ilçemiz de dahil olmak üzere tüm ilçelerimizin işsizlik, ekonomi, turizm, göç, sağlık, eğitim, ulaşım, tarım, hayvancılık problemlerine çok boyutlu çözüm getirerek, 50 binden fazla insanımıza doğrudan istihdam, 100 bin kişiye ise dolaylı istihdam sağlamayı planlıyoruz.

Bu durum “Gürültü ve göz boyama siyasetiyle” Saadet Partimiz arasındaki farkı bir kez daha ortaya koyuyor.

Şunu açıkça ifade etmeliyim ki Elazığ’ın her açıdan kalkınması bizim ana meselemizdir.

Gayemiz milletimizden toplanan vergileri başkalarının cebine değil, milletimizin cebine koymaktır.

Elazığımızda tüm yanlışlıkların karşısında durarak ve bu ciddi projeleri üreterek kararlılığımızı bir kez daha ortaya koyuyoruz.

Bu memleketin bir evladı olarak Hakk’ın yanında olup, doğru olan her projeye destek vereceğinizden şüphe duymadığımı belirtmekten mutluluk duyuyorum.

Bu vesileyle hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyor, teşekkürlerimi arz ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol