Öne Çıkanlar Ziraat Odası Zehir Tacirleri Yakayı Ele Verdi Zorlu: DEVA Partisi Ülkemizin Reçetesidir Zirai Mücadele Devam Ediyor birçok ülkede okunuyor

Bu haber kez okundu.

AÜB'den Tanıtım ve Tercih Fuarı

HABER: GÜLÇİN TURGUT

Anadolu Üniversiteler Birliği (AÜB) Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarı, Fırat Üniversitesi (FÜ)) ev sahipliğinde 18 Mayıs 2023 Perşembe günü Elazığ’da gerçekleştirilecek.

 Anadolu'daki 13 üniversitenin oluşturduğu AÜB bu yıl 11 ilde Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarı düzenleyecek.

Anadolu Üniversiteler Birliği üyesi olan Fırat Üniversitesi, 18 Mayıs 2023 Perşembe günü devlet ve vakıf üniversitelerinin katılımıyla "Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarı" düzenleyecek.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde, 16 devlet ve vakıf üniversitesinin katılımıyla 18 Mayıs 2023 Perşembe günü Fırat Üniversitesi Rektörlük Yerleşkesi'nde "Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarı"nın gerçekleştirileceğini ifade etti.

Fırat Üniversitesi ve diğer üniversitelerin uzman personelleri tarafından desteklenen tanıtım stantları, Rektörlük kampüsünde açılacak olup, bu fuarı ziyaret edecek öğrencilere ve ailelerine üniversitelerin sunmuş olduğu bölüm ve programlar, imkanlar, ulaşım ve barınma olanakları gibi çeşitli konularda bilgi sunulacaktır.

Ayrıca, Fırat Üniversitesi, diğer şehirlerde düzenlenecek "Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarları"na da 26 Mayıs 2023 tarihine kadar katılım sağlayarak, Fırat Üniversitesi'ni daha fazla öğrencinin tercih etmesi için fırsatlar yaratmayı hedeflemektedir.

"Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarı", 18 Mayıs 2023 Perşembe günü Rektörlük yerleşkesinde 09.00 ile 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Bu özel etkinliğe tüm öğrenciler ve aileleri davetlidir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol