Öne Çıkanlar ÖĞRENCİ YURTLARI İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI BAŞVURULAR KÜLTÜR PARKTA YAPILACAK Hemşerimiz Akkoyun Başkanların Konuğu Oldu Faturayı Bırakan Sayacı da Okur Jandarma yaban hayvanlarını aç bırakmıyor

Bu haber kez okundu.

“BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZ DAVETLİDİR”

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Türk Dünyasından Esintiler Konseri düzenlenecek.


26 Temmuz Salı ve 27 Temmuz Çarşamba günü Kültür Park Amfitiyatro'da “Atameken” Folklor Topluluğu, Bravo Dans Akademisi “Aikol” Topluluğu ve Özbekistan Devlet Filarmonisi Taşkent Şubesi üyelerinin düzenleyeceği etkinlikler saat 21.00’de Elazığlılarla buluşacak.


BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZ DAVETLİDİR


Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “26 Temmuz Salı günü ve 27 Temmuz Çarşamba günü Kültür Park Amfitiyatro’da saat 21.00’de düzenleyeceğimiz etkinlikler ile Kazakistan, Kırgızistan ve Özbekistan ülkelerinin Türk dünyası ile yakınlaşmasını sağlarken ortak kültürel değerler üzerinden birliktelik ruhunun canlı tutulmasını amaçlıyoruz. Keyifli bir yaz akşamı geçirmek isteyen bütün vatandaşlarımızı ücretsiz olarak gerçekleştireceğimiz etkinliğimize davet ediyoruz.” denildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol