Öne Çıkanlar Ziraat Odası Zorlu: DEVA Partisi Ülkemizin Reçetesidir Zehir Tacirleri Yakayı Ele Verdi Zirai Mücadele Devam Ediyor birçok ülkede okunuyor

Bu haber kez okundu.

Demirbağ; Sürsürü Mahallesinde

28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçimi için Elazığlılarla bir araya gelip Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileten Demirbağ, Sürsürü Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

Sürsürülülerin yoğun ilgisiyle karşılanan Demirbağ, 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verilen desteklerden dolayı tek tek vatandaşlara teşekkür etti.

22. 24 ve 27. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ardından Vali Enis Yeter Parkı'ndaki vatandaşlar ve taksici esnafıyla bir araya geldi.

Burada da yoğun ilgi gören Demirbağ, 28 Mayıs seçimlerinin önemine değindi.

“14 MAYIS SEÇİMLERİNDE CUMHURBAŞKANIMIZA VERDİKLERİ DESTEKTEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Zülfü Demirbağ; “Bugünkü ziyaretlerimiz kapsamında Sürsürü Mahallemizde ve Vali Enis Yeter Parkı'nda hemşehrilerimiz, esnafımız ve taksici esnaflarımızla bir araya gelerek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettik. 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanımıza verdikleri destekten dolayı kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

28 Mayıs’ta Ülkemiz için kader seçimi yaşayacağız. PKK, FETÖ’nün açıklamalarıyla birlikte pervasızca desteklediği bu zihniyete Ülkemizi teslim etmemek için bizler de üzerimize düşeni yapıyoruz.

Bugüne kadar olduğu gibi seçim gününe kadar da inşallah üzerimize düşeni yapacağız.

İnşallah tereddüt etmeden ve gevşemeden çalışmak ve gayret etmek lazım ki Cumhurbaşkanımızı olanca gücüyle dünyaya karşı Ülkemizin başında yoluna devam ettirelim.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol