Öne Çıkanlar Hacıbekiroğlu: Elazığda Bir Muamma Yaşanıyor Nakil Sonuçları Açıklandı Fırat Üniversitesi 50 Sağlık Personeli Alacak Elazığda inceleme yapacak 6 BİN 500 KADININ HAYATINA BİRE BİR DOKUNDUK

Bu haber kez okundu.

DSİ 9. BÖLGE MÜDÜRÜ DÜNDAR’IN YENİ GÖREV YERİ ANKARA

DSİ 9. Bölge Müdürlüğü’nde görev değişimi yaşandı. DSİ 9. Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Mahmut Dündar, Ankara’da görevlendirildi.

9. Bölge Müdürlüğü görevine ise Bursa DSİ Bölge Müdür  Yardımcısı Kenan Akyürek vekaleten atandı.

"AZİZ ŞEHİRLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMIŞ OLMAKTAN MUTLU VE GURURLUYUM"

Görevlendirmenin ardından açıklamada bulunan DSİ 9. Bölge Müdürü Mahmut Dündar, “DSİ Genel Müdürümüzün 22.06.2022 tarihli yazısı ile DSİ 9. Bölge Müdürü olarak Ankara DSİ Genel Müdürlüğümüz emrine görevlendirildim. Yerime de Bursa DSİ Bölge Müdür Yardımcısı bir arkadaşımız vekaleten atandı. Elazığ DSİ 9. Bölge Müdürlüğünde göreve başladığım günden beri sorumluluk alanımdaki Elazığ, Bingöl, Malatya ve Tunceli ilerimizdeki yatırımlarımızı ve hizmetlerimizi, çalışma arkadaşlarımla beraber büyütme ve daha ileriye taşıma gayreti ile çalıştım. Sizlerle birlikte ve sizlerin yakın desteği ile bu Aziz Şehirlerimiz için çalışmış olmaktan mutlu ve gururluyum. Benim bir hakkım var ise, sizlere helal olsun, sizlerden de helallik diliyorum. Selam ve saygılarımla. Allah’a emanet olalım inşallah” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol