Öne Çıkanlar elazığsondakika Elazığ elazığhaberleri YIKILMAYAN BİNALAR TEHLİKE SAÇIYOR Türkiye

Bu haber kez okundu.

E-TWİNİNG KALİTE ETİKETLERİ VE KALİTE LEVHALARI SAHİPLERİNİ BULDU

Cemil Meriç Konferans Salonunda düzenlenen Kalite Etiketi ödül programına İl Müdürü Mehmet Yiğit’in yanı sıra Müdür Yardımcısı Fatih Kömürlü, eğitim yöneticileri ve ödül alan öğretmenlerimiz katıldılar. E-Twining Tanıtım videosu ile başlayan program, Proje Koordinatörü Ekrem Cengiz AKDENİZ’in ilimizde e-Twining ile ilgili yapılan çalışmalar hakkındaki bilgilendirme konuşması ile devam etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet YİĞİT öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada, değişim ve gelişim için yola çıkan öğretmenlerimizle bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek; "Birbirimizi anlayabildiğimiz ve kendini sürekli geliştirmek isteyen değerli meslektaşlarımla aynı ortamda olmaktan çok mutluyum. Benim en çok bulunmak istediğim yer her zaman öğretmen odaları ve meslektaşlarımın yanı olmuştur. Bugün büyük bir heyecana sahip, kendini sürekli yenileyen, gelişime açık meslektaşlarımla bir arada olmak ise çok daha önemli. Yaşadığımız salgın sürecinden sonra e-Twining öğretmenlerimiz için muhteşem bir platforma dönüşmüştür. Bu platformdan en iyi şekilde yararlanan meslektaşlarım geçtiğimiz yıl 39 kalite etiketi alırken bu yıl 149 öğretmenimiz 219 proje ile kalite etiketi almıştır. Bu güzel başarı için hepinizi ayrı ayrı kutluyorum. Elde ettiğiniz tecrübeleri yanınızdaki, yanı başınızdaki öğretmenlerimizle de paylaşarak bu başarıyı daha da arttırmanızı istiyorum.  Ayrıca e-Twining de elde ettiğimiz başarıyı genele yayarak Erasmus, TÜBİTAK ve AB projelerinde de daha iyi yerlerde olmaya gayret edeceğiz.

Benim size en büyük vaadim çok daha fazla çalışmak olacaktır. Hep birlikte yaptığımız çalışmalarla, aramıza alacağımız yeni meslektaşlarımızla bugün burada yaşadığımız mutluluğu daha da büyüteceğiz. Bu anlamda bu projenin yürütülmesinde katkı sağlayan tüm çalışma arkadaşlarımı ve başarılı çalışmalarıyla kalite etiketi almaya hak kazanan tüm meslektaşlarımı bir kez daha kutluyor başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

İl Müdürü Yiğit’in konuşmasının ardından 219 proje hazırlayan 149 öğretmen Kalite Etiketlerini alırken, 86 okulumuz da kalite levhalarını teslim aldılar. (Haber Merkezi)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol