Öne Çıkanlar Vali Yırık Bir Ev Yangında Kullanılamaz Hale Geldi FIRAT ÜNİVERSİTESİ GENEL SEKRETERLİĞİNE PROF. DR. SİNAN AKPINAR ATANDI Beklenen Yağış Geliyor SIKINTILAR BİTMİYOR

Bu haber kez okundu.

Elazığ İl Müftülüğü, Şehitler İçin “Kur’an-ı Kerim Tilaveti” Programı Düzenliyor

2 Ocak Cumartesi günü Kanal Fırat ve 7 Ocak Perşembe günü Kanal 23’ten canlı yayınla izleyici ile buluşacak olan programa ünlü hafızlardan; Bünyamin Topçuoğlu (Ayasofya Camii İmam-Hatibi), Ekrem Nalbant (Süleymaniye Camii Baş İmam-Hatibi), Erhan Mete (Eyüp Sultan Camii İmam-Hatibi) ve Aziz Mahmut Hardal (Yavuz Sultan Selim Camii Müezzin Kayyımı) katılacak.

Kur’an-ı Kerim tilavetinin yanısıra ilahi ve kasidelerin okunacağı programda İl Müftümüz Selami Aydın ise dua edecek.

Programa dair açıklamalarda bulunan İl Müftüsü Selami Aydın; "Vatan için feda-i can eyleyen aziz şehitlerimizi dualarla anacağız.

Bizler onların sayesinde bu vatan toprağında bağımsız şekilde bir hayat yaşıyoruz. Başta Sarıkamış ve Karabağ şehitleri olmak üzere tüm şehitlerimiz için Kur’an okuma birincileri, meşhur hafızlarımız Kur’an-ı Kerim ziyafeti sunacak ve dualar edeceğiz. 

Salgın nedeniyle canlı yayın üzerinden gerçekleştireceğimiz programa, ekranları başından tüm vatandaşlarımızı katılmaya davet ediyor, yürekten yapılacak dualara iştirak etmelerini temenni ediyorum.

Şehitlerimizin ruhu şad olsun, bizlere emanet ettikleri vatanımız payidar olsun. Birliğimize, beraberliğimize, milletimizin sulh ve selametine, sağlık ve sıhhatine vesile olsun." ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol