Öne Çıkanlar ÖĞRENCİ YURTLARI İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI BAŞVURULAR KÜLTÜR PARKTA YAPILACAK Hemşerimiz Akkoyun Başkanların Konuğu Oldu Faturayı Bırakan Sayacı da Okur Jandarma yaban hayvanlarını aç bırakmıyor

Bu haber kez okundu.

ELAZIĞSPOR'A SIRT VE GÖĞÜS REKLAMI

Elazığspor’un ekonomik olarak sıkıntılarını aşması için yapılan girişimler sonucunda forma rakamı anlaşması yaptığı, yapılan anlaşmanın önümüzdeki hafta içinde kamuoyu ile paylaşılacağı açıklandı.

 Elazığspor Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Çayır, isim sponsorluğunun ardından yaptıkları girişmeler ile forma için göğüs ve sırt reklamı aldıklarını, kol reklamı için ise görüşmelerinin devam ettiğini belirtti.

Bu sezon ligde verecekleri mücadelede sıkıntı yaşamamak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirten Elazığspor Başkanı Serkan Çayır “ Bilindiği gibi isim sponsorluğunu yaptık ve bunu kamuoyu ile paylaştık. Yine yaptığımız görüşmeler sonucunda forma reklamı konusunda da sırt ve göğüs reklamı konusunda da olumlu sonuçlar aldık. Bu sonuçları kamuoyu ile de paylaşacağız. Şimdi formalarımızın kol bölgesi içinde reklam anlaşması  noktasında girişimlerimiz  var.Bu konuda da umutlu gelişmeler yaşıyoruz.”dedi.

Öte yandan 4 Ağustos’ta  başlayacak olan Erzurum kampı öncesi malzeme yardımı konusunda da girişimlerinin bulunduğunu belirten Çayır; ”Yaptığımız girişimler ve görüşmeler sonucunda bu konuda da probleme çözüm getirdik. Elazığ Valiliği bize bu konuda gerekli desteği verecek.”diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol