Öne Çıkanlar Sigaradan İki Yılda 112 Milyar TL ÖTV Geldi Son Bir Haftada 14 Şahıs Tutuklandı Sağlık Çalışanlarından Konvoylu Çağrı Milletvekili Bulut Elektrik ve Doğalgaz Faturaları 3 Ay Daha Ertelendi

Bu haber kez okundu.

Elazığspor, genel kurula gidiyor

Elazığspor’da merakla beklenen genel kurul kararı netleşiyor.

Sıkıntılı bir sürece giren ve her geçen gün kapanmanın eşiğine gelen bordo beyazlı kulübümüzün yaşaması adına atılacak ilk adımın genel kurul kararı olduğu ve mevcut yönetimin de bu doğrultuda genel kurul kararı almaya hazırlandığı öğrenildi.

Daha önce yapmış olduğu açıklamalarda transfer yasağını kaldıramaması halinde gelecek olan yönetime transfer süresi de tanıyıp görevi bırakacağını açıklayan başkan Selçuk Öztürk’ün, transfer yasağını kaldırma çalışmalarında birkaç oyuncu dışında ilerleme sağlayamaması; genel kurul kararı alınmasına ihtiyaç doğurdu.

Edindiğimiz bilgilere göre, Elazığspor yönetiminin 8 Ağustos tarihinde mali genel kurulla birlikte seçimli genel kurul kararı alacağı ve bu kararı bayram sonrasında kamuoyuna paylaşacağı öğrenildi.

8 Ağustos’da yapılması planlanan genel kurul öncesinde kulüp başkanı Selçuk Öztürk ve yönetiminin istifa edip-etmeyeceği ise netlik kazanmazken, istifa kararının da yönetim içerisinde yapılacak olan istişareler sonrasında belli olacağı öğrenildi. Başkan Öztürk’ün genel kurula kadar transfer yasağını kaldırması halinde yeniden aday olacağı, transfer yasağını kaldıramaması halinde ise aday olmayacağı öğrenildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol