Öne Çıkanlar 30 GEÇİCİ İŞÇİ ALACAK nisan ayı araç sayısı O ADAM; TURAN KARAHAN Müftülük Çalışanı 6 Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti BAKIM HİZMETİNDEN YARARLANAN GÖRME ENGELLİ SAYISI 39 BİNİ AŞTI

Bu haber kez okundu.

Fü'de AÜB Tanıtım Ve Tercih Fuarı

Fırat Üniversitesi Kültür Park’ta düzenlenen fuarın açılışına; Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ, Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet BİBER, Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif BİLGİNOĞLU, İnönü Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdulkadir BAHARÇİÇEK, Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Orhan GÜNDÜZ, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bilal ÜSTÜNDAĞ, Prof. Dr. Soner ÖZGEN, Prof. Dr. Mehmet YILMAZ, Genel Sekreter Prof. Dr. Sinan AKPINAR ile akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

16 Üniversitenin tanıtım standı açtığı fuarın açılışı

nda konuşan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ, fuarın düzenlenmesinde emeği geçenlere ve diğer illerden Elazığ’a gelen katılımcı üniversitelerin temsilcilerine teşekkür etti. Rektör GÖKTAŞ ayrıca Fırat Üniversitesi’nin bölge için önemli bir üniversite olduğunun da altını çizerek üniversitenin başarılarını anlattı.

Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu ise diğer illerden Elazığ’a gelen misafirlere Elazığ’ın önemli değerlerini anlattı ve başarılar diledi.

 Konuşmalarının ardından Üniversite Tanıtım ve Tercih Fuarı’nın davetliler tarafından açılış kurdelesi kesilerek, üniversiteler tarafından kurulan stantlar ziyaret edildi.

Programda ayrıca Fırat Üniversitesi’nde bulunan Fakülteler de stant kurarak, tanıtımlarını yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol