Öne Çıkanlar GÖKTAŞ VAKA SAYISI 100 BİNDE 61 AK Kadınlar Şiddete Karşı Turuncu Çizgi Çekti Yukarı Fırat Kültür Sanat ve Arkeoloji Derneğinden Başkan Şerifoğullarına Teşekkür AK Parti İl Başkanlığına Atanan Yıldırımı Kutladı

Bu haber kez okundu.

'GALERİCİ ESNAFLARINI UMUTSUZ VE SIKINTILI GÖRDÜK'

İYİ Parti İl Başkanı Servet Gürgözeler ve parti teşkilat üyeleri esnaflarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Bu kapsamda partililer, Oto Galericiler esnaflarla bir araya geldi.

'GALERİCİ ESNAFLARINI UMUTSUZ VE SIKINTILI GÖRDÜK'

Ziyaret hakkında açıklama yapan il başkanı Servet Gürgözeler; ‘’Halkımız gittiğimiz her yerde bize teveccüh gösteriyor. Sayın Genel Başkanımıza ve partimize olan ilgi ve  sevgileri oldukça fazla. İYİ PARTİ adını duyan herkesin gözündeki  umut ışığını görebiliyoruz. Vatandaşımız,esnafımız adeta can simidi gibi bize sarılmış. Gittiğimiz ilçelerimizden, köylerimizden, esnaflarımızdan  kısacası halkımızdan duyduğumuz tek cümle "bıçak kemiğe dayandı. Yeter artık" diyorlar. Bizde "Az kaldı" diyoruz. Burada da Galerici esnaflarını  umutsuz ve sıkıntılı gördük. Bir süre önce yapılmış olan bu sitemizde hiç bir esnaf kardeşimiz ne yazık ki  halinden memnun değil.

'HER VATANDAŞA SÖZ VERDİK'

Bizlere anlattıkları ortak şikayetleri, şehrin muhtelif ara sokaklarında açılan galeri dükkanlarının kendi işlerini sekteye uğrattığı ve site girişinde yol ve asfalt bakımının yapılmadığından bahsettiler. Yine esnaf kardeşlerimiz,  artan fiyatlardan dolayı artık 2.el otomobil  piyasasına olan talebin durduğunu vatandaşın eskisi gibi 2.ele yönelemediğini, ve ekonomik gidişattan dolayı sattıkları araçları yerine koyamadıklarını ifade ettiler. Yine bir dokunduk bin ah işittik. Bizler konuştuğumuz her bir vatandaşımıza esnafımıza söz verdik. Dedik ki; öncelikle yerel yönetimlerde sizlerde, bu şehrin insanı da  en iyisiyle layığıyla yönetileceksiniz. 

'HİÇBİR ESNAFIMIZI MAĞDUR ETMEYECEĞİZ'

Aynı şekilde ülkemizde artık liyakat, İYİ Ekonomi, İYİ Tarım, İYİ Eğitimle en müreffeh ülke seviyesinde olacak. Esnaflarımıza can suyu olacak projeler ile hiç kimseyi mağdur etmeden sıkıntıya sokmadan yeni alanlar açacağız. Milletimizin sabrının kalmadığını biliyoruz ama az kaldı. Sandıkta halkımız hür iradesiyle İYİ Partimize mühürü vurup birinci parti yapacaktır inşallah" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol