Öne Çıkanlar GÖKTAŞ VAKA SAYISI 100 BİNDE 61 AK Kadınlar Şiddete Karşı Turuncu Çizgi Çekti Yukarı Fırat Kültür Sanat ve Arkeoloji Derneğinden Başkan Şerifoğullarına Teşekkür AK Parti İl Başkanlığına Atanan Yıldırımı Kutladı

Bu haber kez okundu.

GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ HENTBOL SPORCUSUNA MİLLİ TAKIM’DAN DAVET

Hentbol branşında başarılı çalışmaları ve performansı neticesinde Muhammed Çimen, Milli Takım kampına davet edildi. Yine aynı takımda yer alam Yunus Altuner beğenilen performansından dolayı 1. Lig’de mücadele Yozgat Bozok Belediyespor Hentbol takımına transfer oldu.

Gençlik ve Spor Kulübü hem Milli Takıma sporcu yetiştirerek hem de şehrimizin yetiştirdiği sporcuların göze çarpan performansları ve kabiliyetlerinden dolayı Lig’de mücadele eden takımların dikkatini çekiyor.

Milli Takım kampına davet edilen Gençlik ve Spor Kulübü Sağ Kanat oyuncusu Muhammed Çimen Hentbol sporcusu 02-08 Ekim tarihleri arasında Ankara ilinde düzenlenecek olan 21 kişiden oluşan aday listede yer alarak U16 Hentbol Milli Takım Aday Kampına davet edildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada; öncelikle Engin Doğan ve Emrullah Şahin Hocalarımızı emek ve gayretlerinden dolayı kutluyorum.

Tesislerimizde yetişmiş belirli bir düzeye erişmiş sporcularımızın Milli Takım davet almaları, seçilmeleri bizleri fazlasıyla gururlandırıyor. Hentbol sporcumuz da emeklerinin karşılığını alarak davet aldı, temennim Milli Takımda daha çok sporcumuz görmek.

Yunus Altuner sporcumuzu da Yozgat iline 1. Lige gönderiyoruz, hem sevinçliyiz hem hüzünlüyüz takımımızın oyun kurucusu iyi bir sporcu ancak dikkat çeken sporcularımızdan sadece biri, Yozgat Bozok Belediyespor da forma giyecek yeni sezonda.

Bir kez daha Muhammed ve Yunus kardeşimizi yürekten kutluyorum, Yolları açık olsun inşallah. Maddi ve manevi bütün imkanlarımızla tesislerimizle gayretimiz daha rantabl bir ortamda çalışmalarını sürdürmeleri ve emeklerinin karşılığını almalarıdır. İfadelerine yer verildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol