Öne Çıkanlar fethi seki ZAFERE PEDAL ÇEVİRDİLER 11 Apartmanda Karantina Kaldırıldı za DEPLASMANDA KAYIP

Bu haber kez okundu.

GÜLYÜZ; “ELAZIĞ’IMIZA HAYIRLI OLSUN”

1985 yılında kurulan ve 400’e yakın yurtiçi ve yurtdışı temsilciliği olan TURYAP Gayrimenkul 2000 kişiye istihdam sağlıyor.

Türkiye’nin İlk ve En Büyük Emlak Pazarlama Şirketi’ sloganıyla müşterilerine hizmet veren TURYAP Gayrimenkul, Elazığ’da 25 kişiden fazla kişiye istihdam sağlayacak.

TURYAP Gayrimenkul Elazığ temsilciliği ilimizin başarılı iş insanlarından olan Nuri Gülyüz tarafından üstlenecektir. TURYAP Gayrimenkul Elazığ temsilciliği için iş insanı Nuri Gülyüz ve TURYAP Gayrimenkul tarafından imzalar atıldı.

GÜLYÜZ; “ELAZIĞ’IMIZA HAYIRLI OLSUN”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TURYAP Gayrimenkul Elazığ Temsilcisi Nuri Gülyüz, İlimizin gayrimenkul sektörü için çok önemli bir gün diyerek “yeni firmamız Elazığ’ımıza hayırlı olsun” dedi.

TURYAP gayrimenkul Elazığ temsilciliğini alan iş insanı Nuri Gülyüz, “ 1985 yılında tamamen yerli ve milli sermaye ile kurulan TURYAP 400’e yakın yurt içi ve yurt dışı temsilciliği ve 3000 e yakın çalışanıyla gayrimenkul sektörünün en köklü ve en yaygın firmasıdır. İlimizde temsilciliğini yürüteceğimiz ve 25’den fazla kişinin istihdam sağlayacağı yeni firmamızın ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol