Öne Çıkanlar elazığ haber Jandarma Kablo Hırsızlarını Yakaladı TİCARET VE KONUT ALANLARI AYRILMALI Fırat Üniversitesi 50 Sağlık Personeli Alacak Engelsiz Yaşam Merkezinin İhalesi Yapıldı

Bu haber kez okundu.

HİZMET KALİTESİNİ HER GEÇEN GÜN İLERİYE TAŞIYAN ELAZIĞ BELEDİYESİ

Bu kapsamda Yeni Mahalle Dr. Tevfik Sakallıoğlu sokakta bulunan zabıta müdürlüğü eski hizmet binası, ihtiyaçlara cevap veremeyecek nitelikte olması nedeniyle yıkılarak Yeni Mahalle muhtarlık ofisinin yanındaki boş alanda yeniden inşa ediliyor.


Toplamda 690 metrekarelik kullanım alanına sahip olacak şekilde yeniden yapımına başlanan modern binada, zabıta personelleri için ayrılmış bölümler ve zabıta araçları için otopark yer alacak.


ZABITA RUHSAT SERVİSİ YENİ BİNAYA TAŞINACAK


Ayrıca vatandaşlarımıza kolaylık olması ve işlemlerin daha hızlı ilerletilmesi amacıyla belediye merkez binada yer alan Zabıta Müdürlüğü Ruhsat Servisi de iki ayrı kattan oluşan yeni hizmet binasına taşınacak.


ESKİ YER CEMİLOĞLU PARKI'NA DÂHİL EDİLECEK


Yeni yerinde yapım çalışmaları başlayan Zabıta Müdürlüğü ek hizmet binasının eski alanı ise Cemiloğlu parkına dâhil edilecek.


Elazığ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, zabıta hizmetlerinin daha kolay ve kaliteli yürütülmesi amacıyla toplamda 690 metrekarelik alan üzerinde bodrum artı iki kat olacak şekilde projelendirilen yeni ve donanımlı binanın, yıl sonuna kadar tamamlanarak hizmete hazır duruma getirileceği kaydedildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol