Öne Çıkanlar TESLİM OLANLARIN SAYISI 200 OLDU Ali Rıza Septioğlu Bulvarı Trafiğe Açıldı Ahıra Giren Kurt 2 Koyunu Telef Etti UTANÇ VESİKASI! Lösemi Hastası Genç Kız Yardım Bekliyor

Bu haber kez okundu.

"HUKUKSUZLUKLARA, KABADAYILIKLARA GEÇIT VERMEYECEĞIZ"

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Av.Mehmet Kangal, partisinin İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu'na  yapılan çirkin saldırıları tepki gösterdi. Kangal," Milletvekilimiz ve Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanımız Sayın Mustafa Yeneroğlu’na yapılan çirkin saldırılara Türkiye’nin 81 ilinde güçlü bir şekilde itiraz ediyoruz" dedi.

DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu ile bir polis arasında sözlü tartışma yaşandı. Yaşanan olayın ardından DEVA Partisi‘nden ortak açıklama yapıldı.

ÇİRKİN SALDIRILARIYA İTİRAZ EDİYORUZ

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Av.Mehmet Kangal, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, "Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan, genel merkezimizde konuya ilişkin değerlendirmelerini kamuoyuyla paylaştılar.Sayın Genel Başkanımızın ifade ettikleri üzere;Emniyet Genel Müdürlüğü; dün haksızlığı, kabadayılığı, hukuksuzluğu koruyan bir metin yayınlamıştır.Kimin kimden cesaret aldığı ortadadır. İnsanlara parmak sallayanların arkasında kimlerin olduğu ayan beyan ortadadır.

Şunu özenle belirtmek gerekir ki; muhatabımız zor şartlarda canını dişine takarak güvenliğimizi sağlayan emniyet personeli değil, polis teşkilatımızı siyasete alet edenlerdir.Hukuka ve kanuna uygun davranan, zor şartlarda çalışan tüm emniyet teşkilatı mensuplarına bu vesileyle teşekkürlerimizi sunuyoruz

"MÜCADELEMIZI, ÜLKEMIZDE TAM DEMOKRASIYI INŞA EDENE DEK SÜRDÜRECEĞIZ"

"Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanımıza, Milletvekilimize, Yol Arkadaşımıza yapılan saldırılar karşısında asla susmayacağız.Türkiye Cumhuriyeti’nin hukuk tanımazların devlet katında görev yapacağı yer olmadığını biliyoruz.Genel Başkanımızın vurguladığı gibi;Önümüzdeki ilk seçimde hukuk namına, adalet namına ve demokrasi namına büyük bir zafer elde edeceğiz.Bizler, DEVA Partisi Elazığ İl Teşkilatı olarak kararlıyız.Hukuksuzluklara, kabadayılıklara geçit vermeyeceğiz.Mücadelemizi, ülkemizde tam demokrasiyi inşa edene dek sürdüreceğiz."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol