Öne Çıkanlar ÖĞRENCİ YURTLARI İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI BAŞVURULAR KÜLTÜR PARKTA YAPILACAK Hemşerimiz Akkoyun Başkanların Konuğu Oldu Faturayı Bırakan Sayacı da Okur Jandarma yaban hayvanlarını aç bırakmıyor

Bu haber kez okundu.

KEREM ALİ İÇİN ÖĞRETMENEVİ ÖNÜNDE KERMES DÜZENLENDİ

Kırmızı Montlular Gönüllülük Hareketi, SMA Tip 1 hastası olan Kerem Ali Bebek 'e destek için Öğretmenevi önünde Kermes düzenledi. Kırmızı Montlular Gönüllülük Hareketinin gönüllü 70’e yakın kadınları hazırladıkları yemekleri ve el işi ürünleri kermeste SMA Tip 1 hastası Kerem Ali’nin tedavisi için satışa sundu.

Kırmızı Montlular Gönüllülük Hareketi Elazığ Koordinatörü Esra Aras, kerem alinin hastane masraflarında yardımcı olmayı amaçladıklarını aktararak; “kermesi düzenlemeye karar verdiğimiz zaman ilk destek, ihtiyaç sahibi, yardımda bulunduğumuz ailelerden geldi. İnşallah kermesimizden çok güzel bir gelir elde edeceğiz ve bebeğimizin hastane masraflarına destek olacağız.” Dedi.

Kerem Ali'nin Babası Kenan Yıldırım, kermesi düzenleyenlere teşekkür ederek; “Bu kermeste emeği geçen bütün vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim. Ben buradan bütün Elazığlılara sesleniyorum kermesimiz 2 gün boyunca devam edecek. Hepinizi bekliyoruz Kerem Ali’ye destek için sizleri bekliyoruz. Benim oğlum şuan 10 aydır yoğun bakımda. Türkiye’de kullanılan ilaca ret geldi 3 defa gönderdim ret geldi oğlum 3 aydır ilaç alamıyor ve oğlumda kas kaybı meydana geldi. Buradan sağlık bakanımıza sesleniyorum lütfen o ilaca ret gelmesin Kerem Ali’ye destek olsunlar. Cumhurbaşkanımıza da sesleniyorum SMA’lı çocuklarımızı yalnız bırakmasınlar.” Dedi. Kermes bugün ve yarın açık olacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol