Öne Çıkanlar TESLİM OLANLARIN SAYISI 200 OLDU Ali Rıza Septioğlu Bulvarı Trafiğe Açıldı Ahıra Giren Kurt 2 Koyunu Telef Etti UTANÇ VESİKASI! Lösemi Hastası Genç Kız Yardım Bekliyor

Bu haber kez okundu.

KIZILAY MAHALLESİ’NDEKİ ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Bu kapsamda ekipler Kızılay Mahallesi Kilim Sokak, Gümüş Sokak ve mahalle içerisindeki muhtelif güzergâhlardaki yol ve asfalt çalışmalarına devam ediyor.

MUHTAR IŞIK: “ELAZIĞ BELEDİYESİ, MAHALLEMİZE AYRI BİR EHEMMİYET GÖSTERİYOR”

Elazığ Belediyesi’nin Kızılay Mahallesi’nde sürdürdüğü belediye çalışmalarından kendisinin ve mahalle sakinlerinin memnun olduğunu belirten Kızılay Mahalle Muhtarı Emrah Işık, Elazığ Belediyesi’nin mahallelerine ayrı bir ehemmiyet gösterdiğini kaydetti. Belediye ekiplerinin vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğini aktaran Muhtar Işık; “Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yaklaşık 10 gündür mahallemizde hummalı bir çalışma sürdürerek mahalle içi güzergâhları daha kullanışlı bir duruma getirdiler. Kilim ve Gümüş Sokağı birbirine bağlayan bağlantı yollarının yapımını ve Kazım Karabekir Caddesi’ndeki asfalt çalışmalarımızı büyük oranda tamamlayarak hizmete hazır duruma getirdiler. Farklı noktalarda ise malzeme serimini tamamlayıp asfalt serimine geçtik. Elazığ Belediyemiz, mahallemiz için en iyisini hedefleyerek çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlamda Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na mahallem ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol