Öne Çıkanlar ÖĞRENCİ YURTLARI İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI BAŞVURULAR KÜLTÜR PARKTA YAPILACAK Hemşerimiz Akkoyun Başkanların Konuğu Oldu Faturayı Bırakan Sayacı da Okur Jandarma yaban hayvanlarını aç bırakmıyor

Bu haber kez okundu.

MİLLETVEKİLİ EROL, VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Üniversite ve Çatalçeşme Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Erol’un ilk durağı Üniversite Mahallesi oldu. Mahalle kahvehanesinde vatandaşlarla buluşup çay yudumlayan Erol, seçildiği günden itibaren vatandaşın içerisinde olduğunu ifade etti.

SİZ BENİ KABUL ETSENİZ DE ETMESENİZ DE

BEN ELAZIĞ’DAN SEÇİLMİŞ MİLLETİN VEKİLİ OLARAK BURADAYIM

 Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “ Seçildiğim günden bugüne kadar Elazığ’ın sokaklarındayım, köylerindeyim, ilçelerindeyim, vatandaşımızın ve halkımızın içindeyim. Ben seçildiğim günden bugüne kadar Elazığ’da ortak akıl ile Elazığ sorunlarının çözülmesi gerektiğini ifade ettikçe diğer milletvekili arkadaşlarımızla bu kentten seçilmiş beş milletvekili olarak Elazığ’da yaşayan hemşerilerimizin Elazığ’da yaşanan sorunlar ile ilgili birlikte hareket etmemiz gerektiğini söyledikçe vurguladıkça hep şunu söylerim Elazığ’ da beş milletvekili var siz beni kabul etseniz de etmeseniz de ben Elazığ’dan seçilmiş milletin vekili olarak buradayım” dedi. Milletvekili Erol, her platformda şehrin sorunlarını gündeme getirdiklerinin altını çizerek, deprem sürecine değindi.

ELAZIĞ’DA NELER YAPILMASI GEREKTİĞİNİ ANLATTIK

 Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “ deprem süreci ile ilgili konuşmalar yaptık, televizyonlarda anlattık, ulusal kanallara çıktık konuştuk, bakanları ziyaret ettik, mecliste plan bütçe görüşülürken gündeme getirdik. Anlattık Elazığ’da neler yapılması gerektiğini anlattık, Elazığ’daki insanlarımızın çaresizliğini anlattık, mağduriyetin nasıl giderilmesi gerektiğini anlattık. Allah Elazığ’ın yüzüne baktı. Harput’taki evliyaların yüzü hürmetine inanın faciadan kurtulduk. Eğer deprem on saniye daha sürseydi binlerce can kaybına uğrayabilirdik. Ama Allah’ta Elazığ’ın yüzüne baktı kısa sürdü yine otuz yedi canımızı kaybettik ama arkasından binlerce insanımızın mağduriyeti söz konusu oldu. Depremden sonra devlet Elazığ’a yardım eli uzattı mı? Evet, eğer devlet buraya para göndermedi kaynak göndermedi dersek vicdansızlık, insafsızlık yaparız. Devlet Elazığ’a da talep edilen her parayı son kuruşuna kadar gönderdi” dedi. Elazığ’ı CHP İktidarında pilot il yapacaklarını belirten Elazığ Milletvekili Erol, pilot il ile birlikte şehrin kazançlı olacağını ifade etti.

EROL: GEZİN YAZIN YAKLAŞIK KIRK ELLİ BİN KİŞİNİN  GELİP ZAMANINI GEÇİRDİĞİ YAZ TATİLİNİ GEÇİRDİĞİ BİR ALAN

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “ Elazığ’ın öncelikli sorunları var, birincisi Elazığ Büyükşehir Belediyesi yapacağız. Elazığ’da kapatılan belde belgelerinin hepsini açacağız. Dün Gezin’deydik. Gezin yazın yaklaşık kırk elli bin kişinin gelip zamanını geçirdiği yaz tatilini geçirdiği bir alan. Muhtarlık ile orada hizmet etme şansınız yok. Gezin Belediyesini açacak ve orayı turizm beldesi yapacaksınız” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol