Öne Çıkanlar PTT Merkez Binası Tadilata Alındı 50 BİN ADET GÜMRÜK KAÇAĞI MAKARON ELE GEÇİRDİ. KURUMLAR UYURKEN! Deprem Bölgesinde Fiilen Çalışan Memurlara 6 Ay Tazminat Ödenecek 2020 Bitti

Bu haber kez okundu.

MUHTAR GÜLBASAN: “AÇILAN YOLLARLA MAHALLELER ARASI BAĞLANTILAR KOLAYLAŞIYOR”

Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, trafik yoğunluğunun her geçen gün arttığı Hicret ve Sürsürü Mahallelerini protokol yoluna bağlayan güzergâhta; 1 kilometre uzunluğunda, 25 metre genişliğinde, 3 gidiş, 3 geliş olmak üzere toplamda 6 şeritli yeni bağlantı yolu oluşturuyor. Bir yandan yeni güzergâhlar oluşturan belediye ekipleri bir yandan da açılan yolların dolgu ve sıkıştırma işlemlerini gerçekleştiriyor.

MUHTAR GÜLBASAN: “AÇILAN YOLLARLA MAHALLELER ARASI BAĞLANTILAR KOLAYLAŞIYOR”

Elazığ Belediyesi’nin Hicret Mahallesi’nde sürdürdüğü belediye çalışmalarından kendisinin ve mahalle sakinlerinin memnun olduğunu belirten Muhtar Gülbasan, “Hicret Mahallesi, Protokol Kavşağı ile Sürsürü Mahallesi TOKİ’lerini birbirine bağlayan yolun sıkıştırma çalışmaları yapılıyor. Geçen yıl Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları yollarla ilgili bizlerle fikir alışverişinde bulundu. Yolun tamamlanması ile trafik çok rahatlayacak. Bu yolu Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne kadar götürmeye niyetimiz var. Yolda istimlak çalışmalarımız başladı. Hicret Mahallesi’ndeki istimlak çalışmalarında ise son aşamaya gelindi. Bu yol oradan da Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne kadar gidecek. Bu yolların burada açılması Hicret Mahallesi'ne çok büyük değer kattı. Başkanımıza şahsım ve mahallem adına başarılar diliyorum. Çok güzel çalışmalar yapıyor. Biz de muhtarlar olarak desteklerimizi sonuna kadar devam ettireceğiz. Yolumuzun mahallemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol