Öne Çıkanlar google elazığhaber23 elazığdanhhaberler yenıufuk yeniufuk gazetesi yeniufuk elazığyeniufuk

Bu haber kez okundu.

“MÜNİR YILMAZ FUTBOL ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ” TAMAMLANDI

Kısa adı TÜFAD olan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Elazığ Şubesi’nin düzenlemiş olduğu “Münir Yılmaz Futbol Antrenör Gelişim Semineri” tamamlandı

Münir Yılmaz TFF Grassroots  C Lisans Antrenör Eğitim Seminere Elazığ’dan 16 Çevre illerden 15 olmak üzere toplam 31 Antrenör katıldığını belirten TÜFAD Elazığ Şube Başkanı Prof.Dr. Ercan Gür;  “6 Haziran’da başlayan eğitim programımıza katılan hocalarımıza sabah teori sunumu yapılırken öğlenden sonra saha çalışmaları pratiğe dönüştürülerek güzel bir eğitim çalışması yapıldı. programımıza katılan antrenör arkadaşlarımız bu programı başarıyla tamamladılar. 31 arkadaşımızda belgelerini aldılar” Dedi.

Organizasyonunun son derece başarılı bir şekilde yapıldığını belirten TÜFAD Elazığ Şube Başkanı Prof.Dr. Ercan Gür; “Gerek programın icrası gerek konaklama konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmadı. TFF Eğitimcileri son derece iyi şatlarda bu eğitimin gerçekleştiğini, bu memnuniyetlerini ve oluşturulan şartları TFF’ye ileteceklerini ve Elazığ’da farklı organizasyonları gerçekleştirmek üzere görüş bildireceklerini belirttiler. Bu durumda bizleri mutlu etti” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol