Öne Çıkanlar Ahıra Giren Kurt 2 Koyunu Telef Etti Bankalardan Kredi Ödemeleri Karaı SALGINDAN SONRA ENFLASYON MAĞDUR ETTİ YENİ STADIN KOLTUKLARI TAKILIYOR KURBAN BAYRAMINA SAYILI GÜNLER KALA

Bu haber kez okundu.

ÖZEL ÖĞRENCİLERİN ÖZEL SERGİSİ
Elazığ Özel Eğitim Meslek Lisesinin Özel öğrencileri uzun süreden beri üzerinde çalışarak emek verip göz nuru döktükleri eserlerini “DİLİMİ ÖĞRETİYORUM, EMEĞİMİ SERGİLİYORUM” ismini verdikleri bir sergiyle özel bir AVM’de görücüye çıkardılar.

“DİLİMİ ÖĞRETİYORUM, EMEĞİMİ SERGİLİYORUM”

Geçtiğimiz Cuma günü Elazığ’ın en işlek AVM’lerinden birinde “DİLİMİ ÖĞRETİYORUM, EMEĞİMİ SERGİLİYORUM” isimli sergide eserlerini görücüye çıkaran özel öğrenciler jandarma ile de ortak bir stant kurdular. Serginin açılışında Elazığ Emniyet Müdürü, Halk Eğitim Müdürü, Sivrice Milli Eğitim Müdürü, Özel Eğitim Meslek Lisesinin Müdürü, Eğitim Birsen ve Kamu Eğitimsen Başkanlarının yanı sıra STK temsilcileri ve bürokratlar kurdele kesti.

BÜYÜLEYEN ESERLERE TAM NOT

Vatandaşın da yoğun ilgi gösterdiği “DİLİMİ ÖĞRETİYORUM, EMEĞİMİ SERGİLİYORUM” isimli sergide, El sanatlarının çeşitli dallarında üretilen eserlerden Ahşap Oymacılığı, Bakır Rölyef ve Çini çalışmaları sergiyi gezenleri adeta büyülerken, Yağlı Boya, Keçe Çalışmaları, Mozaik Resim, Flografi ve Ebru çalışmaları da misafirlerden tam not aldı.

GEZENLERİN BEĞENİ VE TAKDİRİ

Elazığ Özel Eğitim Meslek Lisesinin Özel öğrencileri tarafından düzenlenen “DİLİMİ ÖĞRETİYORUM, EMEĞİMİ SERGİLİYORUM” isimli sergide görücüye çıkartılan eserler sergiyi gezen her kesimden insanın beğeni ve takdirini kazandı. Başarılı öğretmenlerin özverili emekleri karşılığında ortaya çıkardıkları ürünleri sergileyen özel öğrenciler yaşanan yoğun ilgi karşısında mutluluklarını gizleyemediler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol