Öne Çıkanlar TESLİM OLANLARIN SAYISI 200 OLDU Ali Rıza Septioğlu Bulvarı Trafiğe Açıldı Ahıra Giren Kurt 2 Koyunu Telef Etti UTANÇ VESİKASI! Lösemi Hastası Genç Kız Yardım Bekliyor

Bu haber kez okundu.

SAHİLDE ÇEVRE TEMİZLİĞİ YAPILACAK

Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, Sivrice Kaymakamlığı ve Sivrice Belediyesi işbirliğinde 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında Sahil Temizleme Etkinliği düzenlenecek.

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Genelgesi'ne göre her yıl 5 Haziran tarihinin bulunduğu hafta, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından "Türkiye Çevre Haftası" olarak kutlanacak. Doğal çevrenin korunması, sürdürülebilir yaşam çevrelerinin oluşturulması, iklim değişikliği ile mücadele konularının gündeme getirileceği bu önemli hafta münasebetiyle Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, Sivrice Kaymakamlığı ve Sivrice Belediyesi işbirliğinde bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek.

Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; "7 Haziran 2022 Saat 14.00' de Sivrice İlçemizde Çevre Haftası kapsamında öğrencilerinde katılacağı Sahil Temizleme Etkinliğimiz olacak. Etkinliğin Yapılacağı Yer: Öğretmen evinin yanındaki halka açık sahil ve eski PTT Kampı"ifadelerine yerverildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol