Öne Çıkanlar EBKDA İSTİFA TESLİM OLANLARIN SAYISI 200 OLDU Ali Rıza Septioğlu Bulvarı Trafiğe Açıldı Ahıra Giren Kurt 2 Koyunu Telef Etti UTANÇ VESİKASI!

Bu haber kez okundu.

SEDAT GÜLMEZ BASK İL BAŞKANI OLDU

Bağımsız Kamu Görevlileri Sendikaları Konfederasyonu (BASK) TEÇ SEN Elazığ İl Başkanı Sedat Gülmez oldu. TEÇ SEN Elazığ il başkan yardımcılığı görevini de yürüten Sedat Gülmez BASK Elazığ İl Temsilcisi görevine getirildi.

SEDAT GÜLMEZ KİMDİR?

1971 Yılında Elazığ ilinde doğmuştur. İlkokul, Ortaokul, Lise ve Üniversite öğrenimini burada tamamlamıştır. 1992 Yılında Elazığ Keban Lisesinde göreve başlayan Sedat GÜLMEZ VHKİ kadrosunda Görev yapmaktadır. Sırasıyla Keban Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Kaya Karakaya Spor Lisesi İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve son olarak Şehit Cuma Dağ Ortaokulunda görevine devam etmektedir.2006 yılında Genel Başkanz Ümit Demirel’in TEÇ-SEN’i Kurmasıyla 2007 yılında üye olup 2012 yılından itibaren Elazığ Şubesi Yönetim Kurulunda 2021 yılına kadar Mali işler Başkanı olarak görev almış 2021 yılı seçim sonucunda Mevzuat İşleri Başkanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol