banner37
Öne Çıkanlar Başkan Şerifoğulları Görev Başındaki Belediye Temizlik Ekiplerini Ziyaret Etti HATALI BASIM 10 TLYE 45 BİN TL FİYAT BİÇTİ RİSKLİ ALAN İLAN EDİLDİ Okulum Temiz Belgesi Aldı Cumartesi Pazarı
banner38

Bu haber kez okundu.

Şehit Aileleri Federasyonu’ndan Fotoğraf Sergisi

Doğu Anadolu Şehit Aileleri Federasyonu Elazığ İl Başkanlığı tarafından, Cumhuriyet Tarihi Şehitleri ve 15 Temmuz Şehitleri konulu fotoğraf sergisi açıldı. Öğretmenevi önünde açılan sergide Cumhuriyet Tarihi Şehitleri ve 15 Temmuz Şehitlerinin fotoğrafları ve olay anlarına ilişkin görseller yer aldı.

Serginin amacından bahseden Doğu Anadolu Şehit Aileleri Federasyonu Elazığ İl Başkanı Veysel Doğan: “İçimizi acıtan olaylarla karşı karşıya olduğumuz için bizde federasyon olarak 15 Temmuz Destanını ve Cumhuriyet Tarihimizden bu yana şehit ailelerimizle beraber böyle bir sergi açma ihtiyacı duyduk. Nasıl ki Çanakkale savaşında 7 düvelle mücadele ettiysek bugünde aynı şekilde bir mücadele içerisindeyiz. Bu standımızı 3 gün boyunca devam ettireceğiz ve aynı şekilde hafta da postane meydanında açacağız sergiyi.” Dedi.

HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol