Öne Çıkanlar Ahıra Giren Kurt 2 Koyunu Telef Etti Bankalardan Kredi Ödemeleri Karaı SALGINDAN SONRA ENFLASYON MAĞDUR ETTİ YENİ STADIN KOLTUKLARI TAKILIYOR KURBAN BAYRAMINA SAYILI GÜNLER KALA

Bu haber kez okundu.

"SIFIR ATIK MAVİ PROJESİNE" DESTEK

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm, "AK Parti Gençlik Kolları olarak bu etkinliği her yıl düzenli olarak yapıyoruz. Bu yıl da "Çevre Haftası" kapsamında güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Amacımız sahil kenarındaki çöpleri topladıktan sonra sınıflandırarak, çevreye hangi atığın daha çok zarar verdiğini belirlemek.

Bu kapsamda çevre için en zararlı atık türü plastik atıklardır. Bunu da; tek kullanımlık plastikleri satın almamaya çalışarak, poşet yerine bez çanta, pet şişe yerine de matara kullanarak ve buna benzer önlemlerle önüne geçebiliriz. Havaya, suya, toprağa zarar vermeden bu süreçleri işletmeyi öğrenmemiz gerektiğini ben bir kez daha hatırlatmış olayım.

KÜRÜM: ÇEVREYE EN ÇOK ZARAR VEREN ATIK PLASTİK Doğal çevrenin korunması ve sürdürülebilir yaşam çevrelerinin oluşturulması amacıyla gayret eden herkese emeklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Kürüm, "Tertemiz bir dünya bırakmak için emanetimize sahip çıkıyor,1-7 Haziran Türkiye Çevre Haftası münasebetiyle yapılan farkındalık çalışmalarının ve çevresel sorunların yaşanmadığı daha güzel yarınlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol