Öne Çıkanlar google elazığhaber23 yerelhaber elazığdanhhaberler Elazığ

Bu haber kez okundu.

SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLEDİ

Düzenlenen mezuniyet törenine, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Muhsin Tunay Gençoğlu, Fırat Üniversitesi Yöneticileri, Öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Muhsin Tunay Gençoğlu, Sivil Havacılık Yüksekokulu olarak pandemi döneminde mezuniyet töreni yapamadıklarını belirterek, bugün Allaha şükürler olsun yapılan mezuniyet töreni ile Uçak Bakım ve Onarım bölümünün ilk mezunlarını verdiklerini belirtti.

Mezuniyet töreninde konuşan Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz ise, “Fırat Üniversitesi bildiğiniz gibi bir araştırma üniversitesidir. Araştırma yönüyle de ön plana çıkan bir üniversitedir. Türkiye’nin sayılı ve büyük üniversitelerinden birisi olan üniversitemiz için Sivil Havacılık Yüksekokulu hem bir vitrin, hem de göz bebeğimiz olan bir yüksekokulumuzdur ”diye konuştu.

Mezuniyet Töreni programı, başarı belgeleri ve dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından kep atma töreni ile son buldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol