Öne Çıkanlar elazığsonhaber elazığhaberleri Elazığ elazığhaber elazığsondakika

Bu haber kez okundu.

SOSYAL HİZMET BİNASININ İNŞAATI BÜYÜK ORANDA TAMAMLANDI

Toplamda 692 m² alan üzerinde inşa edilen ve bünyesinde; muhtarlık ofisi, sosyal yaşam merkezi, kütüphane, spor salonu, gençlik merkezi ve kafeteryanın bulunduğu çok amaçlı bina, başta öğrenciler olmak üzere her yaştan vatandaşımıza önemli bir faaliyet alanı oluşturacak.

YAKIN ZAMANDA HİZMETE SUNULMASI HEDEFLENİYOR

Kaba inşaat çalışmalarının tamamlanarak çevre düzenleme ve peyzaj işlemlerine geçildiği Sosyal Hizmet Binası'nın yakın bir zaman diliminde hizmete sunulması hedefleniyor.

Özellikle kadın, çocuk ve gençlere sosyal, kültürel ve sanatsal alanlarda destekleyici faaliyetlerin sunulacağı Sosyal Hizmet Binası, İcadiye Mahallesi’nin yanı sıra yakın olduğu diğer mahallelere de önemli bir katma değer oluşturacak.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN TEŞEKKÜR

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın her fırsatta kendisiyle ve mahalle sakinleriyle istişare ettiğini belirten İcadiye Mahalle Muhtarı İrfan Gözvur ise mahallelerinde yapılan Sosyal Hizmet Binası’nın mahalle sakinleri tarafından büyük beğeni topladığını ve mahalle sakinlerinin Başkan Şerifoğulları’na teşekkür ettiklerini kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol