Öne Çıkanlar Milli Badmintoncu İdmanlarını Evde Yapıyor toki kentsel dönüşüm can kaybı Ticari Taksilere Koronavirüs Önlemi Tescil Tepkisi Sürüyor Teşvik Devletten 50 Bin İstihdam Milletten

Bu haber kez okundu.

Türk Eğitim Sen’den Anlamlı Kampanya

Türk Eğitim Sen Elazığ Şubesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel “Hediyeleşme ve Yardımlaşma” kampanyası başlattı.

Türk Eğitim Sen Elazığ Şube Başkanı Fatih Murat Taşkın yaptığı açıklamada, “Bu anlamlı günde ilimizdeki kadın depremzede kardeşlerimiz için Türk Eğitim Sen ailesi olarak bir hediyeleşme ve yardımlaşma hareketi başlatıyoruz.

Amacımız hem hediyeleşmek hem de bu anlamlı günde kadınlarımızın kendilerini yalnız hissetmemelerini sağlamaktır.

Üyemiz olsun olmasın şehrimizdeki tüm yardımseverlerinde içinde bulunacağından emin olduğumuz bu kampanyayı en geniş katılımla tamamlayacağımızdan hiç şüphemiz yok.

Türk toplumu olarak tarih boyunca bizler için büyük öneme sahip olan, bazen anne, bazen kız kardeş, bazen abla, bazen nine olan; ama her zaman fedakarlığın ve cefakarlığın sembolü olan kadınlarımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız.

Biz biliyoruz ki depremin yıkıldığı bölgeler yine kadınlarımızın elinin değmesiyle en kısa sürede yeniden inşa edilecektir.

Yaşadığımız kötü zamanların geçici olduğunu biliyor,  iyi günde olduğu gibi zor günlerde de el ele, omuz omuza olma adına nazik desteklerinizi bekliyoruz.

Tüm hemşehrilerimizden bizleri bu güzel organizasyonda yalnız bırakmamalarını talep ediyoruz” dedi.

Verilecek olan destekler, sendika binasına, Vali Lütfullah Bilgin İlkokulu ve Kıbrıs Şehitleri İlkokuluna ulaştırıla bilinecek

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol